POPRZEDNI MECZ
BURZA Godzieszowa 8:3 SPARTA Będkowo
Sebastian Łazebny 10'
Wojciech Ziółkowski 16'
Sebastian Łazebny 51'
Sebastian Łazebny 55'
Maciej Fitowski 75'
Maciej Fitowski 78'
Rafał Sztylka 80'
Karol Nowak 88'
19' Kamil Mazij
27' Paweł Grech
43' Paweł Szymański
NASTĘPNY MECZ
SPARTA Będkowo VS Błyskawica Szewce
14:00, 22.04.2018
Stadion w Nowym Dworze
NA NASZYM BLOGU
04/19/2018
Galeria zdjęć z meczu piłki nożnej BURZA Godzieszowa - SPARTA Będkowo

Galeria zdjęć BURZA Godzieszowa – SPARTA Będkowo 15.04.2018

04/17/2018
Galeria zdjęć z meczu piłki nożnej SPARTA Będkowo - SPARTA Wszemirów

Galeria zdjęć SPARTA Będkowo – SPARTA Wszemirów 08.04.2018

10/27/2017
Uwaga komunikat!

Komunikat dyscyplinarny nr 10 2017/2018

Kolejny komunikat, po komisji dyscyplinarnej. Ukarany został jeden z klubów z naszej grupy, a także sędzia!
Sprawdź wyniki B klasy
NA NASZYM BLOGU
04/19/2018
Galeria zdjęć z meczu piłki nożnej BURZA Godzieszowa - SPARTA Będkowo

Galeria zdjęć BURZA Godzieszowa – SPARTA Będkowo 15.04.2018

04/17/2018
Galeria zdjęć z meczu piłki nożnej SPARTA Będkowo - SPARTA Wszemirów

Galeria zdjęć SPARTA Będkowo – SPARTA Wszemirów 08.04.2018

10/27/2017
Uwaga komunikat!

Komunikat dyscyplinarny nr 10 2017/2018

Kolejny komunikat, po komisji dyscyplinarnej. Ukarany został jeden z klubów z naszej grupy, a także sędzia!
Sprawdź wyniki B klasy

SPRAWDŹ WYNIKI "B" KLASY

POPRZEDNIA KOLEJKA
Błękitni Pawłów Trzebnicki 1-3 Błyskawica Szewce
Amesko Szczytkowice 0-12 Burza Godzieszowa
LKS Paniowice 3-8 Sparta Wszemirów
Pogoń Żmigródek 4-2 LKS Krościna Wielka
SKS Głuchów Górny 4-2 Sparta Skarszyn
Sparta Będkowo 3-4 Orkan Borzęcin
NASTĘPNA KOLEJKA
Orkan Borzęcin19.11
11:00
Avia Ozorowice
Sparta Skarszyn19.11
13:00
Sparta Będkowo
LKS Krościna Wielka19.11
11:00
SKS Głuchów Górny
Sparta Wszemirów19.11
11:00
Pogoń Żmigródek
Burza Godzieszowa19.11
11:00
LKS Paniowice
Błyskawica Szewce19.11
11:00
Amesko Szczytkowice
Lp.NazwaM.Pkt.
1.Burza Godzieszowa1540
2.Avia Ozorowice1535
3.Sparta Wszemirów1534
4.SKS Głuchów Górny1530
5Orkan Borzęcin1526
6.Sparta Skarszyn1524
7.LKS Krościna Wielka1519
8.LKS Paniowice1418
9.Błyskawica Szewce1517
10.SPARTA BĘDKOWO 1511
11DANBUD Szczytkowice148
12.Błękitni Pawłów Trzebnicki156
13,Pogoń Żmigródek1410