06/04/2013

Tabela Sezon 2012/2013 Klasa B – Wrocław II

  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki 1.  LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 26 58 19 1 6 78-43 9 1 3 39-19 10 0 3 39-24 2.  Płomień Wisznia Mała […]
06/03/2012

Terminarz Sezon 2011/2012 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 3-4 września Dąb Kuraszków 2-1 Avia Ozorowice 4 września, 14:00 Sparta Będkowo 4-3 Błękitni Pawłów Trzebnicki 4 września, 11:00 Rosa Rościsławice 4-1 Błyskawica Szewce 4 września, 11:00 Polonia II Trzebnica 4-2 LZS Strupina 4 września, 11:00 Płomień Wisznia Mała 7-4 Zorza Pęgów 4 września, 11:00 Promień Brzyków […]
06/03/2012

Tabela Sezon 2011/2012 Klasa B – Wrocław II

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki 1.  Polonia II Trzebnica 22 59 19 2 1 83-19 11 0 0 54-13 8 2 1 29-6 2.  Promień Brzyków 22 51 17 […]
06/12/2011

Terminarz Sezon 2010/2011 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 28-29 sierpnia Avia Ozorowice 2-2 Zorza Pęgów Polonia II Trzebnica 2-4 Widawa Wrocław Start Strzeszów 7-3 LZS Strupina Odra Uraz 1-0 Malinka Malin Orkan Ligota Piękna 1-1 Sparta Będkowo Płomień Wisznia Mała 8-0 Błyskawica Szewce (wo) na boisku 8-2 Kolejka 2 – 4-5 września Zorza Pęgów 0-0 Błyskawica […]
06/12/2011

Tabela Sezon 2010/2011 Klasa B – Wrocław II

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki 1.  Start Strzeszów 22 58 19 1 2 92-34 10 1 0 50-14 9 0 2 42-20 2.  Płomień Wisznia Mała 22 47 14 […]
06/20/2010

Terminarz Sezon 2009/2010 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 22-23 sierpnia Pauza: Płomień Wisznia Mała. Orkan Ligota Piękna 0-0 Avia Ozorowice Malinka Malin 5-2 Rosa Rościsławice Amesko Szczytkowice 0-2 Błyskawica Szewce Sparta Wszemirów 4-2 Zorza Pęgów Odra Uraz 9-1 LZS Strupina Sparta Będkowo 3-2 Sokół II Wielka Lipa Kolejka 2 – 29-30 sierpnia Pauza: Avia Ozorowice. […]
06/20/2010

Tabela Sezon 2009/2010 Klasa B – Wrocław II

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki 1.  Rosa Rościsławice 24 55 18 1 5 71-29 9 1 2 36-8 9 0 3 35-21 2.  Orkan Ligota Piękna 24 48 15 […]
06/14/2009

Terminarz Sezon 2008/2009 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 23-24 sierpnia Płomień Wisznia Mała 2-1 Kometa Kryniczno Błyskawica Szewce 1-1 Rosa Rościsławice LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-4 Widawa Wrocław Malinka Malin 7-1 LZS Strupina Odra Uraz 3-1 Zorza Pęgów Orkan Ligota Piękna 2-0 Sparta Będkowo Orzeł Prusice 4-1 Sokół II Wielka Lipa Kolejka 2 – 30-31 […]
06/14/2009

Tabela Sezon 2008/2009 Klasa B – Wrocław II

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki 1.  Widawa Wrocław 26 69 22 3 1 83-22 11 1 1 42-13 11 2 0 41-9 2.  Orzeł Prusice 26 68 22 2 […]
06/15/2008

Terminarz Sezon 2007/2008 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 19 sierpnia Orzeł Prusice 3-0 Olimpia Godzięcin Rosa Rościsławice – LKS Paniowice (wo) obustronny walkower Sparta Będkowo 3-2 Avia Ozorowice Zorza Pęgów 3-0 LZS Strupina Błyskawica Szewce 2-7 Sokół II Wielka Lipa Kometa Kryniczno 6-0 Płomień Wisznia Mała Odra Uraz 1-1 Orkan Ligota Piękna Kolejka 2 – […]