Tabela Sezon 2005/2006 Klasa B – Wrocław II
06/18/2006
Tabela Sezon 2006/2007 Klasa B – Wrocław II
06/17/2007
Pokaż wszystko

Terminarz Sezon 2005/2006 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 14 sierpnia

Pacon GolędzinówLZS Księginicebyło 1-4, anulowany
Avia Ozorowice4-1ULKS Powidzko
Odra Uraz3-0LKS Paniowice
Błyskawica Szewce4-3Zorza Pęgów
Orkan Borzęcin1-0Kotwica Kotowice
Bór Oborniki Śląskie8-0Wilki Wilkowa
Promień BrzykówBurza Szewcebyło 11-0, anulowany
Burza Lubnów0-2Sparta Będkowo

Kolejka 2 – 21 sierpnia

Pauza: Burza Lubnów.
LZS KsięginiceSparta Będkowobyło 1-2, anulowany
Wilki Wilkowa0-3Promień Brzykówna boisku 1-1
Kotwica Kotowice3-0Bór Oborniki Śląskiemecz się nie odbył
Zorza Pęgów2-2Orkan Borzęcin
LKS Paniowice1-6Błyskawica Szewce
ULKS Powidzko3-5Odra Uraz
Pacon Golędzinów4-2Avia Ozorowice

Kolejka 3 – 28 sierpnia

Pauza: Sparta Będkowo.
Avia OzorowiceLZS Księginicebyło 0-0, anulowany
Odra Uraz1-0Pacon Golędzinów
Błyskawica Szewce4-1ULKS Powidzko
Orkan Borzęcin1-0LKS Paniowice
Bór Oborniki Śląskie3-0Zorza Pęgów
Promień Brzyków0-3Kotwica Kotowice(wo) na boisku 2:1
Burza Lubnów5-0Wilki Wilkowa

Kolejka 4 – 4 września

Wilki Wilkowa2-1Sparta Będkowo
Kotwica Kotowice1-0Burza Lubnów
Zorza Pęgów2-0Promień Brzyków
LKS Paniowice0-6Bór Oborniki Śląskie
ULKS Powidzko2-3Orkan Borzęcin
Pacon Golędzinów0-4Błyskawica Szewce
Avia Ozorowice1-0Odra Uraz

Kolejka 5 – 11 września

Pauza: Wilki Wilkowa.
Odra UrazLZS Księginicebyło 3-0, anulowany
Błyskawica Szewce4-1Avia Ozorowice
Orkan Borzęcin2-1Pacon Golędzinów
Bór Oborniki Śląskie8-0ULKS Powidzko
Promień Brzyków0-3LKS Paniowice(wo) na boisku 3:2
Burza Lubnów0-1Zorza Pęgów
Sparta Będkowo1-2Kotwica Kotowice

Kolejka 6 – 18 września

Pauza: Kotwica Kotowice.
LZS KsięginiceWilki Wilkowa3-0 (wo), później anulowany
Zorza Pęgów1-1Sparta Będkowo
LKS Paniowice1-3Burza Lubnów
ULKS Powidzko3-0Promień Brzyków(wo) na boisku 2:1
Pacon Golędzinów0-5Bór Oborniki Śląskie
Avia Ozorowice2-2Orkan Borzęcin
Odra Uraz2-2Błyskawica Szewce

Kolejka 7 – 25 września

Pauza: Zorza Pęgów.
Błyskawica SzewceLZS Księginice3-0 (wo), później anulowany
Orkan Borzęcin2-1Odra Uraz
Bór Oborniki Śląskie3-1Avia Ozorowice
Promień Brzyków4-0Pacon Golędzinów
Burza Lubnów3-1ULKS Powidzko
Sparta Będkowo4-3LKS Paniowice
Wilki Wilkowa2-4Kotwica Kotowice

Kolejka 8 – 2 października

Pauza: LKS Paniowice.
LZS KsięginiceKotwica Kotowicebyło 1-1, anulowany
Zorza Pęgów1-0Wilki Wilkowa
ULKS Powidzko4-0Sparta Będkowo
Pacon Golędzinów0-3Burza Lubnów
Avia Ozorowice3-0Promień Brzykówna boisku 2-2
Odra Uraz0-1Bór Oborniki Śląskie
Błyskawica Szewce3-1Orkan Borzęcin

Kolejka 9 – 9 października

Pauza: ULKS Powidzko.
Orkan BorzęcinLZS Księginicebyło 5-2, anulowany
Bór Oborniki Śląskie6-0Błyskawica Szewce
Promień Brzyków2-1Odra Uraz
Burza Lubnów1-0Avia Ozorowice
Sparta Będkowo6-0Pacon Golędzinów
Wilki Wilkowa5-1LKS Paniowice
Kotwica Kotowice1-0Zorza Pęgów

Kolejka 10 – 16 października

Pauza: Pacon Golędzinów.
LZS KsięginiceZorza Pęgówbyło 0-6, anulowany
LKS Paniowice0-11Kotwica Kotowice
ULKS Powidzko2-2Wilki Wilkowa
Avia Ozorowice1-7Sparta Będkowo
Odra Uraz1-0Burza Lubnów
Błyskawica Szewce3-3Promień Brzyków
Orkan Borzęcin1-6Bór Oborniki Śląskie

Kolejka 11 – 23 października

Pauza: Avia Ozorowice.
Bór Oborniki ŚląskieLZS Księginicebyło 5-1, anulowany
Promień Brzyków3-1Orkan Borzęcin
Burza Lubnów1-0Błyskawica Szewce
Sparta Będkowo4-1Odra Uraz
Wilki Wilkowa6-0Pacon Golędzinów
Kotwica Kotowice3-0ULKS Powidzko
Zorza Pęgów3-1LKS Paniowice

Kolejka 12 – 30 października

Pauza: Odra Uraz.
LZS KsięginiceLKS Paniowicebyło 10-1, anulowany
ULKS Powidzko2-1Zorza Pęgów
Pacon Golędzinów0-4Kotwica Kotowice
Avia Ozorowice1-0Wilki Wilkowa
Błyskawica Szewce0-2Sparta Będkowo
Orkan Borzęcin3-2Burza Lubnów
Bór Oborniki Śląskie2-0Promień Brzyków

Kolejka 13 – 6 listopada

Pauza: Błyskawica Szewce.
Promień BrzykówLZS Księginicebyło 4-2, anulowany
Burza Lubnów0-7Bór Oborniki Śląskie
Sparta Będkowo2-2Orkan Borzęcin
Wilki Wilkowa2-4Odra Uraz
Kotwica Kotowice3-1Avia Ozorowice
Zorza Pęgów6-0Pacon Golędzinów
LKS Paniowice5-0ULKS Powidzko

Kolejka 14 – 13 listopada

Pauza: Orkan Borzęcin.
LZS KsięginiceULKS Powidzkobyło 5-4, anulowany
Pacon Golędzinów0-1LKS Paniowice
Avia Ozorowice2-1Zorza Pęgów
Odra Uraz0-3Kotwica Kotowice
Błyskawica Szewce2-1Wilki Wilkowa
Bór Oborniki Śląskie3-0Sparta Będkowo
Promień Brzyków2-0Burza Lubnów

Kolejka 15 – 20 listopada

Pauza: Bór Oborniki Śląskie.
Burza LubnówLZS Księginice3-0 (wo), później anulowany
Sparta Będkowo2-4Promień Brzyków
Wilki Wilkowa1-1Orkan Borzęcin
Kotwica Kotowice4-1Błyskawica Szewce
Zorza Pęgów1-1Odra Uraz
LKS Paniowice3-2Avia Ozorowice
ULKS Powidzko10-1Pacon Golędzinów

Kolejka 16 – 5 kwietnia

Pauza: Promień Brzyków, Pacon Golędzinów.
ULKS Powidzko5-0Avia Ozorowice
LKS Paniowice2-4Odra Uraz6 kwietnia
Zorza Pęgów2-3Błyskawica Szewce5 marca
Kotwica Kotowice0-1Orkan Borzęcin
Wilki Wilkowa0-3Bór Oborniki Śląskie(wo)
Sparta Będkowo8-3Burza Lubnów

Kolejka 17 – 12 kwietnia

Pauza: Burza Lubnów, Sparta Będkowo.
Promień Brzyków3-0Wilki Wilkowa(wo)
Bór Oborniki Śląskie6-0Kotwica Kotowice
Orkan Borzęcin0-1Zorza Pęgów19 kwietnia
Błyskawica Szewce8-0LKS Paniowice
Odra Uraz2-0ULKS Powidzko
Avia Ozorowice1-0Pacon Golędzinów

Kolejka 18 – 2 kwietnia

Pauza: Sparta Będkowo, Avia Ozorowice.
Pacon Golędzinów0-4Odra Uraz
ULKS Powidzko1-2Błyskawica Szewce
LKS Paniowice4-3Orkan Borzęcin
Zorza Pęgów0-8Bór Oborniki Śląskie
Kotwica Kotowice2-3Promień Brzyków
Wilki Wilkowa0-3Burza Lubnów(wo)

Kolejka 19 – 9 kwietnia

Sparta Będkowo3-0Wilki Wilkowa(wo)
Burza Lubnów0-2Kotwica Kotowice
Promień Brzyków3-2Zorza Pęgów
Bór Oborniki Śląskie14-0LKS Paniowice
Orkan Borzęcin2-2ULKS Powidzko
Błyskawica Szewce2-2Pacon Golędzinów
Odra Uraz3-3Avia Ozorowice

Kolejka 20 – 23 kwietnia

Pauza: Wilki Wilkowa, Odra Uraz.
Avia Ozorowice2-2Błyskawica Szewce
Pacon Golędzinów0-7Orkan Borzęcin
ULKS Powidzko1-2Bór Oborniki Śląskie
LKS Paniowice1-3Promień Brzyków
Zorza Pęgów2-1Burza Lubnów
Kotwica Kotowice5-0Sparta Będkowo

Kolejka 21 – 30 kwietnia

Pauza: Wilki Wilkowa, Kotwica Kotowice.
Sparta Będkowo1-1Zorza Pęgów
Burza Lubnów3-2LKS Paniowice
Promień Brzyków1-2ULKS Powidzko
Bór Oborniki Śląskie6-0Pacon Golędzinów
Orkan Borzęcin5-3Avia Ozorowice
Błyskawica Szewce1-0Odra Uraz

Kolejka 22 – 3 maja

Pauza: Zorza Pęgów, Błyskawica Szewce.
Odra Uraz2-5Orkan Borzęcin
Avia Ozorowice0-2Bór Oborniki Śląskie
Pacon Golędzinów3-1Promień Brzyków
ULKS Powidzko2-1Burza Lubnów
LKS Paniowice3-3Sparta Będkowo
Kotwica Kotowice3-0Wilki Wilkowa(wo)

Kolejka 23 – 7 maja

Pauza: Kotwica Kotowice, LKS Paniowice.
Wilki Wilkowa0-3Zorza Pęgów(wo)
Sparta Będkowo2-1ULKS Powidzko
Burza Lubnów6-0Pacon Golędzinów
Promień Brzyków5-2Avia Ozorowice
Bór Oborniki Śląskie4-0Odra Uraz
Orkan Borzęcin0-1Błyskawica Szewce

Kolejka 24 – 14 maja

Pauza: ULKS Powidzko, Orkan Borzęcin.
Błyskawica Szewce1-2Bór Oborniki Śląskie
Odra Uraz4-0Promień Brzyków
Avia Ozorowice3-1Burza Lubnów
Pacon Golędzinów0-3Sparta Będkowo
LKS Paniowice3-0Wilki Wilkowa(wo)
Zorza Pęgów0-3Kotwica Kotowice

Kolejka 25 – 21 maja

Pauza: Pacon Golędzinów, Zorza Pęgów.
Kotwica Kotowice3-1LKS Paniowice
Wilki Wilkowa0-3ULKS Powidzko(wo)
Sparta Będkowo2-3Avia Ozorowice
Burza Lubnów0-1Odra Uraz
Promień Brzyków2-2Błyskawica Szewce
Bór Oborniki Śląskie3-0Orkan Borzęcin

Kolejka 26 – 28 maja

Pauza: Bór Oborniki Śląskie, Avia Ozorowice.
Orkan Borzęcin1-1Promień Brzyków
Błyskawica Szewce3-4Burza Lubnów
Odra Uraz3-1Sparta Będkowo
Pacon Golędzinów3-0Wilki Wilkowa(wo)
ULKS Powidzko2-3Kotwica Kotowice
LKS Paniowice3-4Zorza Pęgów

Kolejka 27 – 4 czerwca

Pauza: Odra Uraz, LKS Paniowice.
Zorza Pęgów2-1ULKS Powidzko
Kotwica Kotowice0-3Pacon Golędzinówna boisku 7-3
Wilki Wilkowa0-3Avia Ozorowice
Sparta Będkowo3-1Błyskawica Szewce
Burza Lubnów2-3Orkan Borzęcin
Promień Brzyków1-0Bór Oborniki Śląskie

Kolejka 28 – 11 czerwca

Pauza: Promień Brzyków, Błyskawica Szewce.
Bór Oborniki Śląskie7-0Burza Lubnów
Orkan Borzęcin2-5Sparta Będkowo
Odra Uraz3-0Wilki Wilkowa(wo)
Avia Ozorowice4-0Kotwica Kotowice
Pacon Golędzinów2-3Zorza Pęgów
ULKS Powidzko5-0LKS Paniowice

Kolejka 29 – 15 czerwca

Pauza: Orkan Borzęcin, ULKS Powidzko.
LKS Paniowice2-2Pacon Golędzinów
Zorza Pęgów2-2Avia Ozorowice
Kotwica Kotowice4-2Odra Uraz
Wilki Wilkowa0-3Błyskawica Szewce(wo)
Sparta Będkowo1-5Bór Oborniki Śląskie
Burza Lubnów0-3Promień Brzyków(wo)

Kolejka 30 – 18 czerwca

Pauza: Burza Lubnów, Bór Oborniki Śląskie.
Promień Brzyków2-1Sparta Będkowo
Orkan Borzęcin3-0Wilki Wilkowa(wo)
Błyskawica Szewce1-4Kotwica Kotowice
Odra Uraz2-0Zorza Pęgów
Avia Ozorowice1-1LKS Paniowice
Pacon Golędzinów3-4ULKS Powidzko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.