Tabela Sezon 2004/2005 Klasa B – Wrocław II
06/19/2005
Tabela Sezon 2005/2006 Klasa B – Wrocław II
06/18/2006
Pokaż wszystko

Terminarz Sezon 2004/2005 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 22 sierpnia

Błyskawica Szewce1-1Tęcza Wilkowa
LKS Paniowice7-4Masłovia Masłów
Rosa Rościsławice5-2Burza Lubnów
Sparta Będkowo5-1Odra Uraz
Avia Ozorowice3-1Zorza Pęgów
Dolpasz Skokowa0-3Burza Szewce(wo) po weryfikacji
Orkan Borzęcin2-3ULKS Powidzko

Kolejka 2 – 29 sierpnia

Tęcza Wilkowa1-2ULKS Powidzko
Burza Szewce7-1Orkan Borzęcin
Zorza Pęgów0-4Dolpasz Skokowa
Odra Uraz1-3Avia Ozorowice
Burza Lubnów3-1Sparta Będkowo
Masłovia Masłów6-1Rosa Rościsławice
Błyskawica Szewce2-1LKS Paniowice

Kolejka 3 – 5 września

LKS Paniowice4-4Tęcza Wilkowa
Rosa Rościsławice2-0Błyskawica Szewce
Sparta Będkowo3-1Masłovia Masłów
Avia Ozorowice0-3Burza Lubnów(wo) na boisku 2-1
Dolpasz Skokowa8-0Odra Uraz
Orkan Borzęcin3-1Zorza Pęgów
ULKS Powidzko2-6Burza Szewce

Kolejka 4 – 12 września

Tęcza Wilkowa2-3Burza Szewce
Zorza Pęgów5-2ULKS Powidzko
Odra Uraz5-1Orkan Borzęcin
Burza Lubnów1-9Dolpasz Skokowa
Masłovia Masłów2-0Avia Ozorowice
Błyskawica Szewce0-1Sparta Będkowo
LKS Paniowice1-2Rosa Rościsławice

Kolejka 5 – 19 września

Rosa Rościsławice3-0Tęcza Wilkowa(wo) nie odbył się
Sparta Będkowo3-1LKS Paniowice
Avia Ozorowice2-1Błyskawica Szewce
Dolpasz Skokowa5-2Masłovia Masłów
Orkan Borzęcin3-0Burza Lubnów(wo) goście nie dojechali
ULKS Powidzko5-2Odra Uraz
Burza Szewce5-1Zorza Pęgów

Kolejka 6 – 26 września

Tęcza Wilkowa0-4Zorza Pęgów
Odra Uraz1-4Burza Szewce
Burza Lubnów2-4ULKS Powidzko
Masłovia Masłów1-0Orkan Borzęcin
Błyskawica Szewce1-4Dolpasz Skokowa
LKS Paniowice1-4Avia Ozorowice
Rosa Rościsławice2-3Sparta Będkowo

Kolejka 7 – 3 października

Sparta Będkowo3-3Tęcza Wilkowa
Avia Ozorowice3-2Rosa Rościsławice
Dolpasz Skokowa13-0LKS Paniowice
Orkan Borzęcin5-2Błyskawica Szewce
ULKS Powidzko4-2Masłovia Masłów
Burza Szewce15-0Burza Lubnów
Zorza Pęgów4-1Odra Uraz

Kolejka 8 – 10 października

Tęcza Wilkowa4-2Odra Uraz
Burza Lubnów2-7Zorza Pęgów
Masłovia Masłów3-3Burza Szewce
Błyskawica Szewce2-0ULKS Powidzko
LKS Paniowice2-0Orkan Borzęcin
Rosa Rościsławice0-5Dolpasz Skokowa
Sparta Będkowo1-0Avia Ozorowice

Kolejka 9 – 17 października

Avia Ozorowice2-2Tęcza Wilkowa
Dolpasz Skokowa4-0Sparta Będkowo
Orkan Borzęcin1-0Rosa Rościsławice
ULKS Powidzko3-0LKS Paniowice(wo) na boisku 2-0
Burza Szewce2-1Błyskawica Szewce
Zorza Pęgów2-2Masłovia Masłów
Odra Uraz2-1Burza Lubnów

Kolejka 10 – 24 października

Tęcza Wilkowa2-2Burza Lubnów
Masłovia Masłów2-1Odra Uraz
Błyskawica Szewce0-1Zorza Pęgów
LKS Paniowice1-8Burza Szewce
Rosa Rościsławice3-3ULKS Powidzko
Sparta Będkowo3-2Orkan Borzęcin
Avia Ozorowice2-6Dolpasz Skokowa

Kolejka 11 – 31 października

Dolpasz Skokowa3-1Tęcza Wilkowa
Orkan Borzęcin6-0Avia Ozorowice(wo) na boisku 6-2
ULKS Powidzko3-4Sparta Będkowo
Burza Szewce4-3Rosa Rościsławice
Zorza Pęgów3-0LKS Paniowice(wo) na boisku 3-2
Odra Uraz1-3Błyskawica Szewce
Burza Lubnów3-1Masłovia Masłów

Kolejka 12 – 7 listopada

Tęcza Wilkowa4-4Masłovia Masłów
Błyskawica Szewce0-0Burza Lubnów
LKS Paniowice4-1Odra Uraz
Rosa Rościsławice4-3Zorza Pęgów
Sparta Będkowo1-7Burza Szewce
Avia Ozorowice0-3ULKS Powidzko(wo) na boisku 6-4
Dolpasz Skokowa4-2Orkan Borzęcin

Kolejka 13 – 14 listopada

Orkan Borzęcin2-2Tęcza Wilkowa
ULKS Powidzko1-5Dolpasz Skokowa
Burza Szewce5-3Avia Ozorowice
Zorza Pęgów0-2Sparta Będkowo
Odra Uraz3-5Rosa Rościsławice
Burza Lubnów5-2LKS Paniowice
Masłovia Masłów0-4Błyskawica Szewce

Kolejka 14 – 3 maja

Tęcza Wilkowa2-2Błyskawica Szewce
Masłovia Masłów3-4LKS Paniowice
Burza Lubnów5-1Rosa Rościsławice
Odra Uraz3-0Sparta Będkowo
Zorza Pęgów5-4Avia Ozorowice
Burza Szewce1-2Dolpasz Skokowa
ULKS Powidzko0-7Orkan Borzęcin

Kolejka 15 – 26 czerwca

ULKS Powidzko6-1Tęcza Wilkowa
Orkan Borzęcin3-5Burza Szewce
Dolpasz Skokowa3-0Zorza Pęgów(wo)
Avia Ozorowice1-2Odra Uraz
Sparta Będkowo1-1Burza Lubnów
Rosa Rościsławice3-0Masłovia Masłów(wo)
LKS Paniowice4-7Błyskawica Szewce

Kolejka 16 – 10 kwietnia

Tęcza Wilkowa4-4LKS Paniowice
Błyskawica Szewce1-1Rosa Rościsławice
Masłovia Masłów3-4Sparta Będkowo
Burza Lubnów4-1Avia Ozorowice
Odra Uraz0-3Dolpasz Skokowa(wo) na bosku 2-2
Zorza Pęgów3-1Orkan Borzęcin
Burza Szewce18-1ULKS Powidzko

Kolejka 17 – 17 kwietnia

Burza Szewce6-0Tęcza Wilkowa
ULKS Powidzko3-2Zorza Pęgów
Orkan Borzęcin2-1Odra Uraz
Dolpasz Skokowa6-0Burza Lubnów
Avia Ozorowice5-1Masłovia Masłów
Sparta Będkowo3-1Błyskawica Szewce
Rosa Rościsławice0-0LKS Paniowice

Kolejka 18 – 24 kwietnia

Tęcza Wilkowa2-0Rosa Rościsławice
LKS Paniowice1-2Sparta Będkowo
Błyskawica Szewce3-0Avia Ozorowice
Masłovia Masłów0-4Dolpasz Skokowa
Burza Lubnów2-2Orkan Borzęcin
Odra Uraz1-4ULKS Powidzko
Zorza Pęgów1-10Burza Szewce

Kolejka 19 – 1 maja

Zorza Pęgów6-1Tęcza Wilkowa
Burza Szewce3-0Odra Uraz
ULKS Powidzko2-3Burza Lubnów
Orkan Borzęcin3-1Masłovia Masłów
Dolpasz Skokowa2-0Błyskawica Szewce
Avia Ozorowice3-2LKS Paniowice
Sparta Będkowo1-0Rosa Rościsławice

Kolejka 20 – 8 maja

Tęcza Wilkowa0-6Sparta Będkowo
Rosa Rościsławice4-0Avia Ozorowice
LKS Paniowice2-7Dolpasz Skokowa
Błyskawica Szewce1-1Orkan Borzęcin
Masłovia Masłów1-2ULKS Powidzko
Burza Lubnów1-5Burza Szewce
Odra Uraz2-1Zorza Pęgów

Kolejka 21 – 15 maja

Odra Uraz0-2Tęcza Wilkowa
Zorza Pęgów0-0Burza Lubnów
Burza Szewce8-0Masłovia Masłów
ULKS Powidzko1-3Błyskawica Szewce
Orkan Borzęcin2-2LKS Paniowice
Dolpasz Skokowa2-1Rosa Rościsławice
Avia Ozorowice1-0Sparta Będkowo

Kolejka 22 – 22 maja

Tęcza Wilkowa3-1Avia Ozorowice
Sparta Będkowo1-3Dolpasz Skokowa
Rosa Rościsławice4-3Orkan Borzęcin
LKS Paniowice2-1ULKS Powidzko
Błyskawica Szewce0-3Burza Szewce
Masłovia Masłów2-2Zorza Pęgów
Burza Lubnów1-6Odra Uraz

Kolejka 23 – 29 maja

Burza Lubnów3-0Tęcza Wilkowa
Odra Uraz4-3Masłovia Masłów
Zorza Pęgów0-1Błyskawica Szewce
Burza Szewce5-1LKS Paniowice
ULKS Powidzko3-2Rosa Rościsławice
Orkan Borzęcin2-2Sparta Będkowo
Dolpasz Skokowa4-0Avia Ozorowice

Kolejka 24 – 5 czerwca

Tęcza Wilkowa0-6Dolpasz Skokowa
Avia Ozorowice2-3Orkan Borzęcin
Sparta Będkowo5-3ULKS Powidzko
Rosa Rościsławice1-2Burza Szewce
LKS Paniowice3-2Zorza Pęgów
Błyskawica Szewce2-4Odra Uraz
Masłovia Masłów1-1Burza Lubnów

Kolejka 25 – 12 czerwca

Masłovia Masłów4-1Tęcza Wilkowa
Burza Lubnów1-1Błyskawica Szewce
Odra Uraz8-3LKS Paniowice
Zorza Pęgów3-7Rosa Rościsławice
Burza Szewce4-0Sparta Będkowo
ULKS Powidzko6-0Avia Ozorowice(wo) na boisku 6-1
Orkan Borzęcin0-4Dolpasz Skokowa

Kolejka 26 – 19 czerwca

Tęcza Wilkowa2-1Orkan Borzęcin
Dolpasz Skokowa3-0ULKS Powidzko
Avia Ozorowice2-1Burza Szewce
Sparta Będkowo4-1Zorza Pęgów
Rosa Rościsławice2-4Odra Uraz
LKS Paniowice2-1Burza Lubnów
Błyskawica Szewce3-0Masłovia Masłów(wo)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.