Tabela Sezon 2006/2007 Klasa B – Wrocław II
06/17/2007
Tabela Sezon 2007/2008 Klasa B – Wrocław II
06/15/2008
Pokaż wszystko

Terminarz Sezon 2006/2007 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 20 sierpnia

Avia Ozorowice0-3LKS Paniowice(wo) na boisku 1-1
Odra Uraz2-1Kotwica Kotowice
Błyskawica Szewce7-0ULKS Powidzko
Orkan Borzęcin2-1Zorza Pęgów
Sokół II Wielka Lipa1-2Sparta Będkowo
Promień BrzykówPacon Golędzinówbyło 3-1, anulowany
Sparta Skarszyn6-1Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 2 – 27 sierpnia

Sparta Będkowo5-10Promień Brzyków
Zorza Pęgów2-2Sokół II Wielka Lipa
ULKS Powidzko1-3Orkan Borzęcin
Kotwica Kotowice3-2Błyskawica Szewce
LKS Paniowice0-5Odra Uraz
Sparta Skarszyn3-0Avia Ozorowice(wo)
Orzeł Biedaszków WielkiPacon Golędzinówbyło 0-0, anulowany

Kolejka 3 – 3 września

Odra Uraz0-0Sparta Skarszyn
Błyskawica Szewce6-1LKS Paniowice
Orkan Borzęcin2-0Kotwica Kotowice
Sokół II Wielka Lipa5-2ULKS Powidzko
Promień Brzyków1-0Zorza Pęgów
Pacon GolędzinówSparta Będkowobyło 2-1, anulowany
Avia Ozorowice3-4Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 4 – 10 września

Zorza PęgówPacon Golędzinówbyło 0-0, anulowany
ULKS Powidzko2-3Promień Brzyków
Kotwica Kotowice2-3Sokół II Wielka Lipa
LKS Paniowice0-5Orkan Borzęcin
Sparta Skarszyn2-1Błyskawica Szewce
Avia Ozorowice2-3Odra Uraz
Orzeł Biedaszków Wielki4-3Sparta Będkowo

Kolejka 5 – 17 września

Błyskawica Szewce3-0Avia Ozorowicemecz przerwany w 52. (2-0)
Orkan Borzęcin2-0Sparta Skarszyn
Sokół II Wielka Lipa3-0LKS Paniowice
Promień Brzyków5-3Kotwica Kotowice
Pacon GolędzinówULKS Powidzkobyło 0-5, anulowany
Sparta Będkowo4-5Zorza Pęgów
Odra Uraz1-1Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 6 – 24 września

ULKS Powidzko6-1Sparta Będkowo
Kotwica KotowicePacon Golędzinówbyło 3-0, anulowany
LKS Paniowice3-3Promień Brzyków
Sparta Skarszyn8-1Sokół II Wielka Lipa
Avia Ozorowice0-3Orkan Borzęcin(wo) meczu nie rozegrano
Odra Uraz4-1Błyskawica Szewce
Orzeł Biedaszków Wielki5-1Zorza Pęgów

Kolejka 7 – 1 października

Orkan Borzęcin0-1Odra Uraz
Sokół II Wielka Lipa1-0Avia Ozorowice(wo)
Promień Brzyków0-1Sparta Skarszyn
Pacon GolędzinówLKS Paniowicebyło 1-6, anulowany
Sparta Będkowo4-10Kotwica Kotowice
Zorza Pęgów1-2ULKS Powidzko
Błyskawica Szewce2-1Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 8 – 8 października

Pauza: Sparta Skarszyn.
Kotwica Kotowice3-1Zorza Pęgów
LKS Paniowice3-2Sparta Będkowo
Avia Ozorowice0-4Promień Brzyków(wo)
Odra Uraz0-1Sokół II Wielka Lipa
Błyskawica Szewce2-0Orkan Borzęcin
Orzeł Biedaszków Wielki1-1ULKS Powidzko

Kolejka 9 – 15 października

Pauza: Avia Ozorowice.
Sokół II Wielka Lipa0-0Błyskawica Szewce
Promień Brzyków3-0Odra Uraz(wo) mecz się nie odbył
Sparta Będkowo1-6Sparta Skarszyn
Zorza Pęgów8-0LKS Paniowice
ULKS Powidzko2-2Kotwica Kotowice
Orkan Borzęcin3-1Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 10 – 22 października

Pauza: Odra Uraz.
LKS Paniowice0-3ULKS Powidzko
Sparta Skarszyn5-2Zorza Pęgów
Avia Ozorowice2-2Sparta Będkowo
Błyskawica Szewce2-3Promień Brzyków
Orkan Borzęcin3-1Sokół II Wielka Lipa
Orzeł Biedaszków Wielki1-3Kotwica Kotowice

Kolejka 11 – 29 października

Pauza: Błyskawica Szewce.
Promień Brzyków1-1Orkan Borzęcin
Sparta Będkowo3-6Odra Uraz
Zorza Pęgów1-2Avia Ozorowice
ULKS Powidzko1-6Sparta Skarszyn
Kotwica Kotowice10-0LKS Paniowice
Sokół II Wielka Lipa4-0Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 12 – 5 listopada

Pauza: Orkan Borzęcin.
Sparta Skarszyn5-0Kotwica Kotowice
Avia Ozorowice1-2ULKS Powidzko
Odra Uraz4-2Zorza Pęgów
Błyskawica Szewce3-0Sparta Będkowo
Sokół II Wielka Lipa2-3Promień Brzyków
Orzeł Biedaszków Wielki3-0LKS Paniowice

Kolejka 13 – 12 listopada

Pauza: Sokół II Wielka Lipa.
Sparta Będkowo3-6Orkan Borzęcin
Zorza Pęgów3-0Błyskawica Szewce
ULKS Powidzko1-5Odra Uraz
Kotwica Kotowice3-0Avia Ozorowice(wo) na boisku 3-2
LKS Paniowice2-2Sparta Skarszyn
Promień Brzyków3-1Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 14 – 19 listopada

Pauza: Promień Brzyków.
LKS Paniowice3-0Avia Ozorowice(wo) na boisku 2-2
Kotwica Kotowice0-1Odra Uraz
ULKS Powidzko3-0Błyskawica Szewce(wo) na boisku 2-2
Zorza Pęgów1-2Orkan Borzęcin
Sparta Będkowo1-6Sokół II Wielka Lipa
Orzeł Biedaszków Wielki1-2Sparta Skarszyn

Kolejka 15 – 25 marca

Pauza: Orzeł Biedaszków Wielki.
Promień Brzyków1-2Sparta Będkowo
Sokół II Wielka Lipa3-2Zorza Pęgów
Orkan Borzęcin1-2ULKS Powidzko
Błyskawica Szewce3-0Kotwica Kotowice(wo)
Odra Uraz4-0LKS Paniowice
Avia Ozorowice2-1Sparta Skarszyn

Kolejka 16 – 1 kwietnia

Pauza: Sparta Będkowo.
Sparta Skarszyn1-0Odra Uraz
LKS Paniowice1-2Błyskawica Szewce
Kotwica Kotowice0-3Orkan Borzęcin(wo)
ULKS Powidzko2-1Sokół II Wielka Lipa
Zorza Pęgów0-3Promień Brzyków(wo) na boisku 4-1
Orzeł Biedaszków Wielki1-2Avia Ozorowice

Kolejka 17 – 15 kwietnia

Pauza: Zorza Pęgów.
Promień Brzyków1-3ULKS Powidzko
Sokół II Wielka Lipa3-0Kotwica Kotowice(wo)
Orkan Borzęcin6-2LKS Paniowice
Błyskawica Szewce1-3Sparta Skarszyn
Odra Uraz0-3Avia Ozorowice
Sparta Będkowo3-2Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 18 – 22 kwietnia

Pauza: ULKS Powidzko.
Avia Ozorowice2-1Błyskawica Szewce
Sparta Skarszyn2-1Orkan Borzęcin
LKS Paniowice7-1Sokół II Wielka Lipa
Kotwica Kotowice0-3Promień Brzyków(wo)
Zorza Pęgów0-3Sparta Będkowo(wo) na boisku 1-1
Orzeł Biedaszków Wielki0-3Odra Uraz

Kolejka 19 – 29 kwietnia

Pauza: Kotwica Kotowice.
Sparta Będkowo1-3ULKS Powidzko
Promień Brzyków3-2LKS Paniowice
Sokół II Wielka Lipa2-1Sparta Skarszyn
Orkan Borzęcin1-3Avia Ozorowice
Błyskawica Szewce4-2Odra Uraz
Zorza Pęgów1-2Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 20 – 6 maja

Pauza: LKS Paniowice.
Odra Uraz3-2Orkan Borzęcin
Avia Ozorowice3-0Sokół II Wielka Lipa(wo) goście nie dojechali
Sparta Skarszyn2-0Promień Brzyków
Kotwica Kotowice0-3Sparta Będkowo(wo)
ULKS Powidzko3-0Zorza Pęgów(wo) goście nie dojechali
Orzeł Biedaszków Wielki4-2Błyskawica Szewce

Kolejka 21 – 13 maja

Pauza: Sparta Skarszyn.
Zorza Pęgów3-0Kotwica Kotowice(wo)
Sparta Będkowo8-0LKS Paniowice
Promień Brzyków3-0Avia Ozorowice
Sokół II Wielka Lipa3-0Odra Uraz(wo) na boisku 1-1
Orkan Borzęcin6-2Błyskawica Szewce
ULKS Powidzko4-1Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 22 – 20 maja

Pauza: Avia Ozorowice.
Błyskawica Szewce3-0Sokół II Wielka Lipa(wo) na boisku 2-4
Odra Uraz1-2Promień Brzyków
Sparta Skarszyn6-0Sparta Będkowo
LKS Paniowice4-2Zorza Pęgów
Kotwica Kotowice0-3ULKS Powidzko(wo)
Orzeł Biedaszków Wielki0-3Orkan Borzęcin

Kolejka 23 – 27 maja

Pauza: Odra Uraz.
ULKS Powidzko8-1LKS Paniowice
Zorza Pęgów2-2Sparta Skarszyn
Sparta Będkowo0-6Avia Ozorowice
Promień Brzyków3-2Błyskawica Szewce
Sokół II Wielka Lipa2-0Orkan Borzęcin
Kotwica Kotowice0-3Orzeł Biedaszków Wielki(wo)

Kolejka 24 – 3 czerwca

Pauza: Błyskawica Szewce.
Orkan Borzęcin3-0Promień Brzyków(wo) na boisku 1-1
Odra Uraz5-1Sparta Będkowo
Avia Ozorowice7-0Zorza Pęgów
Sparta Skarszyn5-1ULKS Powidzko
LKS Paniowice3-0Kotwica Kotowice
Orzeł Biedaszków Wielki0-5Sokół II Wielka Lipa

Kolejka 25 – 10 czerwca

Pauza: Orkan Borzęcin.
Kotwica Kotowice0-3Sparta Skarszyn(wo)
ULKS Powidzko8-4Avia Ozorowice
Zorza Pęgów2-2Odra Uraz
Sparta Będkowo2-7Błyskawica Szewce
Promień Brzyków0-3Sokół II Wielka Lipa(wo) na boisku 4-3
LKS Paniowice2-4Orzeł Biedaszków Wielki

Kolejka 26 – 17 czerwca

Pauza: Sokół II Wielka Lipa.
Orkan Borzęcin2-2Sparta Będkowo
Błyskawica Szewce3-2Zorza Pęgów
Odra Uraz2-0ULKS Powidzko
Avia Ozorowice3-0Kotwica Kotowice(wo)
Sparta Skarszyn13-1LKS Paniowice
Orzeł Biedaszków Wielki3-0Promień Brzyków(wo) na boisku 3-2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.