Tabela Sezon 2007/2008 Klasa B – Wrocław II
06/15/2008
Galeria Sparta Będkowo – Sokół Wielka Lipa
03/29/2009
Pokaż wszystko

Terminarz Sezon 2007/2008 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 19 sierpnia

Orzeł Prusice3-0Olimpia Godzięcin
Rosa RościsławiceLKS Paniowice(wo) obustronny walkower
Sparta Będkowo3-2Avia Ozorowice
Zorza Pęgów3-0LZS Strupina
Błyskawica Szewce2-7Sokół II Wielka Lipa
Kometa Kryniczno6-0Płomień Wisznia Mała
Odra Uraz1-1Orkan Ligota Piękna

Kolejka 2 – 26 sierpnia

Olimpia Godzięcin2-3Orkan Ligota Piękna
Płomień Wisznia Mała2-4Odra Uraz
Sokół II Wielka Lipa0-2Kometa Kryniczno
LZS Strupina1-5Błyskawica Szewce
Avia Ozorowice3-3Zorza Pęgów
LKS Paniowice1-3Sparta Będkowo
Orzeł PrusiceRosa Rościsławice(wo)
gra nieuprawnionego zawodnika

Kolejka 3 – 2 września

Rosa Rościsławice0-2Olimpia Godzięcin
Sparta Będkowo1-1Orzeł Prusice
Zorza Pęgów5-0LKS Paniowice
Błyskawica Szewce0-1Avia Ozorowice
Kometa Kryniczno4-2LZS Strupina
Odra Uraz3-1Sokół II Wielka Lipa
Orkan Ligota Piękna6-0Płomień Wisznia Mała

Kolejka 4 – 9 września

Olimpia Godzięcin6-0Płomień Wisznia Mała
Sokół II Wielka Lipa3-4Orkan Ligota Piękna
LZS Strupina0-6Odra Uraz
Avia Ozorowice3-2Kometa Kryniczno
LKS Paniowice2-4Błyskawica Szewce
Orzeł Prusice2-2Zorza Pęgów
Rosa Rościsławice5-2Sparta Będkowo

Kolejka 5 – 16 września

Sparta Będkowo3-3Olimpia Godzięcin
Zorza Pęgów1-0Rosa Rościsławice
Błyskawica Szewce2-1Orzeł Prusice
Kometa Kryniczno6-1LKS Paniowice
Odra Uraz2-1Avia Ozorowice
Orkan Ligota Piękna5-2LZS Strupina
Płomień Wisznia Mała1-6Sokół II Wielka Lipa

Kolejka 6 – 23 września

Olimpia Godzięcin2-3Sokół II Wielka Lipa
LZS Strupina2-2Płomień Wisznia Mała
Avia Ozorowice4-1Orkan Ligota Piękna
LKS Paniowice0-3Odra Uraz
Orzeł Prusice0-1Kometa Kryniczno
Rosa Rościsławice6-4Błyskawica Szewce
Sparta Będkowo2-2Zorza Pęgów

Kolejka 7 – 30 września

Zorza Pęgów1-1Olimpia Godzięcin
Błyskawica Szewce1-1Sparta Będkowo
Kometa Kryniczno1-0Rosa Rościsławice
Odra Uraz1-2Orzeł Prusice
Orkan Ligota Piękna4-0LKS Paniowice
Płomień Wisznia Mała1-3Avia Ozorowice
Sokół II Wielka Lipa5-0LZS Strupina

Kolejka 8 – 7 października

Olimpia Godzięcin4-0LZS Strupina
Avia Ozorowice0-0Sokół II Wielka Lipa
LKS Paniowice1-2Płomień Wisznia Mała
Orzeł Prusice1-2Orkan Ligota Piękna
Rosa Rościsławice1-1Odra Uraz
Sparta Będkowo3-0Kometa Kryniczno
Zorza Pęgów2-4Błyskawica Szewce

Kolejka 9 – 14 października

Błyskawica Szewce0-1Olimpia Godzięcin
Kometa Kryniczno3-1Zorza Pęgów
Odra Uraz2-3Sparta Będkowo
Orkan Ligota Piękna10-0Rosa Rościsławice
Płomień Wisznia Mała0-1Orzeł Prusice
Sokół II Wielka Lipa12-0LKS Paniowice
LZS Strupina2-4Avia Ozorowice

Kolejka 10 – 21 października

Olimpia Godzięcin0-3Avia Ozorowice
LKS Paniowice0-3LZS Strupina(wo)na boisku 3-3
Orzeł Prusice0-3Sokół II Wielka Lipa
Rosa Rościsławice1-2Płomień Wisznia Mała
Sparta Będkowo2-3Orkan Ligota Piękna
Zorza Pęgów1-3Odra Uraz
Błyskawica Szewce3-1Kometa Kryniczno

Kolejka 11 – 28 października

Kometa Kryniczno1-3Olimpia Godzięcin
Odra Uraz3-4Błyskawica Szewce
Orkan Ligota Piękna2-0Zorza Pęgów
Płomień Wisznia Mała5-4Sparta Będkowo
Sokół II Wielka Lipa4-2Rosa Rościsławice
LZS Strupina3-2Orzeł Prusice
Avia Ozorowice10-0LKS Paniowice

Kolejka 12 – 4 listopada

Olimpia Godzięcin5-0LKS Paniowice
Orzeł Prusice0-6Avia Ozorowice
Rosa Rościsławice1-0LZS Strupina
Sparta Będkowo5-2Sokół II Wielka Lipa
Zorza Pęgów1-0Płomień Wisznia Mała
Błyskawica Szewce2-5Orkan Ligota Piękna
Kometa Kryniczno2-2Odra Uraz

Kolejka 13 – 11 listopada

Odra Uraz0-2Olimpia Godzięcin30 marca
Orkan Ligota Piękna1-1Kometa Kryniczno
Płomień Wisznia Mała4-5Błyskawica Szewce
Sokół II Wielka Lipa1-1Zorza Pęgów30 marca
LZS Strupina7-5Sparta Będkowo
Avia Ozorowice5-2Rosa Rościsławice
LKS Paniowice3-8Orzeł Prusice

Kolejka 14 – 6 kwietnia

Olimpia Godzięcin1-4Orzeł Prusice
LKS Paniowice2-1Rosa Rościsławice
Avia Ozorowice3-0Sparta Będkowo
LZS Strupina0-5Zorza Pęgów
Sokół II Wielka Lipa5-0Błyskawica Szewce
Płomień Wisznia Mała1-6Kometa Kryniczno
Orkan Ligota Piękna3-1Odra Uraz

Kolejka 15 – 13 kwietnia

Orkan Ligota Piękna2-1Olimpia Godzięcin
Odra Uraz3-1Płomień Wisznia Mała
Kometa Kryniczno2-3Sokół II Wielka Lipa
Błyskawica Szewce0-3LZS Strupina(wo)
Zorza Pęgów0-1Avia Ozorowice
Sparta Będkowo12-2LKS Paniowice
Rosa Rościsławice1-2Orzeł Prusice

Kolejka 16 – 20 kwietnia

Olimpia Godzięcin2-1Rosa Rościsławice
Orzeł Prusice1-2Sparta Będkowo
LKS Paniowice0-12Zorza Pęgów
Avia Ozorowice3-1Błyskawica Szewce
LZS Strupina1-3Kometa Kryniczno
Sokół II Wielka Lipa2-2Odra Uraz
Płomień Wisznia Mała2-3Orkan Ligota Piękna

Kolejka 17 – 27 kwietnia

Płomień Wisznia Mała2-4Olimpia Godzięcin
Orkan Ligota Piękna4-1Sokół II Wielka Lipa
Odra Uraz0-3LZS Strupina(wo) na boisku 7-4
Kometa Kryniczno0-2Avia Ozorowice
Błyskawica Szewce8-0LKS Paniowice
Zorza Pęgów2-2Orzeł Prusice
Sparta Będkowo3-4Rosa Rościsławice

Kolejka 18 – 1 maja

Olimpia Godzięcin5-1Sparta Będkowo
Rosa Rościsławice1-3Zorza Pęgów
Orzeł Prusice1-1Błyskawica Szewce
LKS Paniowice0-10Kometa Kryniczno
Avia Ozorowice4-1Odra Uraz
LZS Strupina2-3Orkan Ligota Piękna
Sokół II Wielka Lipa0-1Płomień Wisznia Mała

Kolejka 19 – 4 maja

Sokół II Wielka Lipa2-1Olimpia Godzięcin
Płomień Wisznia Mała3-2LZS Strupina
Orkan Ligota Piękna1-2Avia Ozorowice
Odra Uraz7-1LKS Paniowice
Kometa Kryniczno1-0Orzeł Prusice
Błyskawica Szewce3-0Rosa Rościsławice(wo) na boisku 2-2
Zorza Pęgów1-1Sparta Będkowo

Kolejka 20 – 11 maja

Olimpia Godzięcin0-2Zorza Pęgów
Sparta Będkowo3-0Błyskawica Szewce
Rosa Rościsławice0-3Kometa Kryniczno(wo) na boisku 4-0
Orzeł Prusice2-0Odra Uraz
LKS Paniowice1-14Orkan Ligota Piękna
Avia Ozorowice8-0Płomień Wisznia Mała
LZS Strupina2-6Sokół II Wielka Lipa

Kolejka 21 – 18 maja

LZS Strupina1-5Olimpia Godzięcin
Sokół II Wielka Lipa1-2Avia Ozorowice
Płomień Wisznia Mała5-0LKS Paniowice
Orkan Ligota Piękna5-2Orzeł Prusice
Odra Uraz4-0Rosa Rościsławice(wo) na boisku 4-3
Kometa Kryniczno1-0Sparta Będkowo
Błyskawica Szewce2-2Zorza Pęgów

Kolejka 22 – 22 maja

Olimpia Godzięcin2-0Błyskawica Szewce
Zorza Pęgów3-2Kometa Kryniczno
Sparta Będkowo1-6Odra Uraz
Rosa Rościsławice5-3Orkan Ligota Piękna
Orzeł Prusice1-0Płomień Wisznia Mała
LKS Paniowice2-4Sokół II Wielka Lipa
Avia Ozorowice9-1LZS Strupina

Kolejka 23 – 25 maja

Avia Ozorowice3-1Olimpia Godzięcin
LZS Strupina0-3LKS Paniowice(wo) mecz się nie odbył
Sokół II Wielka Lipa4-1Orzeł Prusice
Płomień Wisznia Mała3-2Rosa Rościsławice
Orkan Ligota Piękna5-2Sparta Będkowo
Odra Uraz4-1Zorza Pęgów
Kometa Kryniczno2-1Błyskawica Szewce

Kolejka 24 – 1 czerwca

Olimpia Godzięcin2-1Kometa Kryniczno
Błyskawica Szewce1-3Odra Uraz
Zorza Pęgów3-2Orkan Ligota Piękna
Sparta Będkowo1-1Płomień Wisznia Mała
Rosa Rościsławice2-2Sokół II Wielka Lipa
Orzeł Prusice8-2LZS Strupina
LKS Paniowice0-5Avia Ozorowice

Kolejka 25 – 8 czerwca

LKS Paniowice0-11Olimpia Godzięcin
Avia Ozorowice3-2Orzeł Prusice
LZS Strupina3-5Rosa Rościsławice
Sokół II Wielka Lipa4-1Sparta Będkowo
Płomień Wisznia Mała1-3Zorza Pęgów
Orkan Ligota Piękna1-0Błyskawica Szewce
Odra Uraz4-1Kometa Kryniczno

Kolejka 26 – 15 czerwca

Olimpia Godzięcin0-0Odra Uraz
Kometa Kryniczno3-2Orkan Ligota Piękna
Błyskawica Szewce2-1Płomień Wisznia Mała
Zorza Pęgów0-1Sokół II Wielka Lipa
Sparta Będkowo9-5LZS Strupina
Rosa Rościsławice1-0Avia Ozorowice
Orzeł Prusice7-2LKS Paniowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.