Tabela Sezon 2008/2009 Klasa B – Wrocław II
06/14/2009
Galeria Sparta Będkowo – Zorza Pęgów
09/06/2009
Pokaż wszystko

Terminarz Sezon 2008/2009 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 23-24 sierpnia

Płomień Wisznia Mała2-1Kometa Kryniczno
Błyskawica Szewce1-1Rosa Rościsławice
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)0-4Widawa Wrocław
Malinka Malin7-1LZS Strupina
Odra Uraz3-1Zorza Pęgów
Orkan Ligota Piękna2-0Sparta Będkowo
Orzeł Prusice4-1Sokół II Wielka Lipa

Kolejka 2 – 30-31 sierpnia

Kometa Kryniczno2-0Sokół II Wielka Lipa
Sparta Będkowo2-3Orzeł Prusice
Zorza Pęgów1-2Orkan Ligota Piękna
LZS Strupina0-5Odra Uraz
Widawa Wrocław1-2Malinka Malin
Rosa Rościsławice5-1LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Płomień Wisznia Mała2-2Błyskawica Szewce

Kolejka 3 – 6-7 września

Błyskawica Szewce2-0Kometa Kryniczno
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)0-6Płomień Wisznia Mała
Malinka Malin3-0Rosa Rościsławice(wo) brak aktualnych badań
Odra Uraz2-2Widawa Wrocław
Orkan Ligota Piękna7-2LZS Strupina
Orzeł Prusice2-1Zorza Pęgów
Sokół II Wielka Lipa1-0Sparta Będkowo

Kolejka 4 – 13-14 września

Kometa Kryniczno5-1Sparta Będkowo
Zorza Pęgów1-1Sokół II Wielka Lipa
LZS Strupina1-4Orzeł Prusice
Widawa Wrocław2-0Orkan Ligota Piękna
Rosa Rościsławice2-2Odra Uraz
Płomień Wisznia Mała1-1Malinka Malin
Błyskawica Szewce4-3LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)

Kolejka 5 – 20-21 września

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)1-5Kometa Kryniczno
Malinka Malin4-3Błyskawica Szewce
Odra Uraz2-1Płomień Wisznia Mała
Orkan Ligota Piękna1-1Rosa Rościsławice
Orzeł Prusice0-4Widawa Wrocław
Sokół II Wielka Lipa5-0LZS Strupina
Sparta Będkowo3-1Zorza Pęgów

Kolejka 6 – 27-28 września

Kometa Kryniczno8-2Zorza Pęgów
LZS Strupina1-3Sparta Będkowo
Widawa Wrocław4-2Sokół II Wielka Lipa
Rosa Rościsławice3-1Orzeł Prusice
Płomień Wisznia Mała3-4Orkan Ligota Piękna
Błyskawica Szewce0-3Odra Uraz(wo) na boisku 2-2
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)0-2Malinka Malin

Kolejka 7 – 4-5 października

Malinka Malin1-1Kometa Kryniczno
Odra Uraz1-2LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Orkan Ligota Piękna2-3Błyskawica Szewce
Orzeł Prusice6-3Płomień Wisznia Mała
Sokół II Wielka Lipa0-4Rosa Rościsławice
Sparta Będkowo0-2Widawa Wrocław
Zorza Pęgów4-2LZS Strupina

Kolejka 8 – 11-12 października

Kometa Kryniczno4-0LZS Strupina
Widawa Wrocław4-0Zorza Pęgów
Rosa Rościsławice1-0Sparta Będkowo
Płomień Wisznia Mała4-1Sokół II Wielka Lipa
Błyskawica Szewce1-2Orzeł Prusice
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)4-1Orkan Ligota Piękna
Malinka Malin3-0Odra Uraz

Kolejka 9 – 18-19 października

Odra Uraz1-1Kometa Kryniczno
Orkan Ligota Piękna4-4Malinka Malin
Orzeł Prusice4-3LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Sokół II Wielka Lipa3-3Błyskawica Szewce
Sparta Będkowo1-5Płomień Wisznia Mała
Zorza Pęgów3-0Rosa Rościsławice
LZS Strupina1-11Widawa Wrocław

Kolejka 10 – 25-26 października

Kometa Kryniczno0-2Widawa Wrocław
Rosa Rościsławice7-0LZS Strupina
Płomień Wisznia Mała3-4Zorza Pęgów
Błyskawica Szewce1-4Sparta Będkowo
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)1-2Sokół II Wielka Lipa
Malinka Malin2-5Orzeł Prusice
Odra Uraz3-0Orkan Ligota Piękna(wo) na boisku 1-2

Kolejka 11 – 8-9 listopada

Orkan Ligota Piękna3-4Kometa Kryniczno
Orzeł Prusice5-2Odra Uraz
Sokół II Wielka Lipa3-2Malinka Malin
Sparta Będkowo4-0LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Zorza Pęgów2-0Błyskawica Szewce
LZS Strupina5-3Płomień Wisznia Mała
Widawa Wrocław3-0Rosa Rościsławice(wo)

Kolejka 12 – 11 listopada

Kometa Kryniczno1-2Rosa Rościsławice
Płomień Wisznia Mała0-1Widawa Wrocław
Błyskawica Szewce0-3LZS Strupina(wo) na boisku 1-0
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)0-0Zorza Pęgów
Malinka Malin2-2Sparta Będkowo
Odra Uraz1-3Sokół II Wielka Lipa
Orkan Ligota Piękna2-8Orzeł Prusice

Kolejka 13 – 15-16 listopada

Orzeł Prusice3-2Kometa Kryniczno
Sokół II Wielka Lipa3-0Orkan Ligota Piękna(wo) na boisku 3-4
Sparta Będkowo4-3Odra Uraz
Zorza Pęgów2-3Malinka Malin
LZS Strupina2-3LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Widawa Wrocław2-1Błyskawica Szewce
Rosa Rościsławice4-0Płomień Wisznia Mała

Kolejka 14 – 1 maja

Kometa Kryniczno0-1Płomień Wisznia Mała
Rosa Rościsławice2-2Błyskawica Szewce
Widawa Wrocław5-1LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
LZS Strupina3-3Malinka Malin
Zorza Pęgów1-1Odra Uraz
Sparta Będkowo3-2Orkan Ligota Piękna
Sokół II Wielka Lipa1-4Orzeł Prusice

Kolejka 15 – 21-22 marca

Sokół II Wielka Lipa2-2Kometa Kryniczno
Orzeł Prusice5-0Sparta Będkowo
Orkan Ligota Piękna6-1Zorza Pęgów
Odra Uraz4-1LZS Strupina
Malinka Malin1-3Widawa Wrocław
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)1-0Rosa Rościsławice
Błyskawica Szewce0-2Płomień Wisznia Mała

Kolejka 16 – 28-29 marca

Kometa Kryniczno0-2Błyskawica Szewce
Płomień Wisznia Mała3-4LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Rosa Rościsławice3-2Malinka Malin
Widawa Wrocław4-1Odra Uraz
LZS Strupina0-3Orkan Ligota Piękna
Zorza Pęgów0-2Orzeł Prusice
Sparta Będkowo1-3Sokół II Wielka Lipa

Kolejka 17 – 4-5 kwietnia

Sparta Będkowo2-6Kometa Kryniczno
Sokół II Wielka Lipa3-2Zorza Pęgów
Orzeł Prusice10-1LZS Strupina
Orkan Ligota Piękna0-2Widawa Wrocław
Odra Uraz2-0Rosa Rościsławice
Malinka Malin2-1Płomień Wisznia Mała
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)0-1Błyskawica Szewce

Kolejka 18 – 18-19 kwietnia

Kometa Kryniczno7-3LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Błyskawica Szewce0-1Malinka Malin
Płomień Wisznia Mała0-0Odra Uraz
Rosa Rościsławice2-2Orkan Ligota Piękna
Widawa Wrocław1-1Orzeł Prusice
LZS Strupina2-3Sokół II Wielka Lipa
Zorza Pęgów1-2Sparta Będkowo

Kolejka 19 – 25-26 kwietnia

Zorza Pęgów0-5Kometa Kryniczno
Sparta Będkowo6-3LZS Strupina
Sokół II Wielka Lipa1-2Widawa Wrocław
Orzeł Prusice3-1Rosa Rościsławice
Orkan Ligota Piękna1-1Płomień Wisznia Mała
Odra Uraz1-0Błyskawica Szewce
Malinka Malin0-1LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)

Kolejka 20 – 2-3 maja

Kometa Kryniczno1-2Malinka Malin
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)0-3Odra Uraz
Błyskawica Szewce3-3Orkan Ligota Piękna
Płomień Wisznia Mała2-5Orzeł Prusice
Rosa Rościsławice2-2Sokół II Wielka Lipa
Widawa Wrocław4-1Sparta Będkowo
LZS Strupina4-2Zorza Pęgów

Kolejka 21 – 9-10 maja

LZS Strupina4-4Kometa Kryniczno
Zorza Pęgów0-3Widawa Wrocław
Sparta Będkowo4-1Rosa Rościsławice
Sokół II Wielka Lipa6-1Płomień Wisznia Mała
Orzeł Prusice3-0Błyskawica Szewce
Orkan Ligota Piękna1-0LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Odra Uraz2-0Malinka Malin

Kolejka 22 – 16-17 maja

Kometa Kryniczno2-1Odra Uraz
Malinka Malin1-2Orkan Ligota Piękna
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)0-4Orzeł Prusice
Błyskawica Szewce3-2Sokół II Wielka Lipa
Płomień Wisznia Mała3-2Sparta Będkowo
Rosa Rościsławice4-2Zorza Pęgów
Widawa Wrocław5-0LZS Strupina

Kolejka 23 – 23-24 maja

Widawa Wrocław4-2Kometa Kryniczno
LZS Strupina1-3Rosa Rościsławice
Zorza Pęgów2-4Płomień Wisznia Mała
Sparta Będkowo8-2Błyskawica Szewce
Sokół II Wielka Lipa3-4LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Orzeł Prusice8-2Malinka Malin
Orkan Ligota Piękna7-2Odra Uraz

Kolejka 24 – 30-31 maja

Kometa Kryniczno2-5Orkan Ligota Piękna
Odra Uraz1-3Orzeł Prusice
Malinka Malin2-1Sokół II Wielka Lipa
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)2-2Sparta Będkowo
Błyskawica Szewce8-0Zorza Pęgów
Płomień Wisznia Mała5-2LZS Strupina
Rosa Rościsławice3-3Widawa Wrocław

Kolejka 25 – 7 czerwca

Rosa Rościsławice4-0Kometa Kryniczno
Widawa Wrocław3-2Płomień Wisznia Mała
LZS Strupina3-2Błyskawica Szewce
Zorza Pęgów0-2LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)
Sparta Będkowo2-5Malinka Malin
Sokół II Wielka Lipa1-0Odra Uraz
Orzeł Prusice2-2Orkan Ligota Piękna

Kolejka 26 – 14 czerwca

Kometa Kryniczno1-2Orzeł Prusice
Orkan Ligota Piękna6-2Sokół II Wielka Lipa
Odra Uraz5-3Sparta Będkowo
Malinka MalinZorza Pęgów
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)2-0LZS Strupina
Błyskawica Szewce1-2Widawa Wrocław
Płomień Wisznia Mała4-3Rosa Rościsławice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.