Tabela Sezon 2009/2010 Klasa B – Wrocław II
06/20/2010
SEK wygrało trzebnicką Halówkę
02/14/2011
Pokaż wszystko

Terminarz Sezon 2009/2010 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 22-23 sierpnia

Pauza: Płomień Wisznia Mała.
Orkan Ligota Piękna0-0Avia Ozorowice
Malinka Malin5-2Rosa Rościsławice
Amesko Szczytkowice0-2Błyskawica Szewce
Sparta Wszemirów4-2Zorza Pęgów
Odra Uraz9-1LZS Strupina
Sparta Będkowo3-2Sokół II Wielka Lipa

Kolejka 2 – 29-30 sierpnia

Pauza: Avia Ozorowice.
Sokół II Wielka Lipa1-1Płomień Wisznia Mała
LZS Strupina0-4Sparta Będkowo
Zorza Pęgów0-3Odra Uraz
Błyskawica Szewce5-0Sparta Wszemirów
Rosa Rościsławice1-1Amesko Szczytkowice
Orkan Ligota Piękna0-5Malinka Malin

Kolejka 3 – 5-6 września

Pauza: Sokół II Wielka
Lipa.
Malinka Malin1-3Avia Ozorowice
Amesko Szczytkowice1-2Orkan Ligota Piękna
Sparta Wszemirów1-4Rosa Rościsławice
Odra Uraz0-1Błyskawica Szewce
Sparta Będkowo2-3Zorza Pęgów
Płomień Wisznia Mała5-1LZS Strupina

Kolejka 4 – 12-13 września

Pauza: LZS Strupina.
Avia Ozorowice1-0Sokół II Wielka Lipa
Zorza Pęgów0-0Płomień Wisznia Mała
Błyskawica Szewce3-0Sparta Będkowo
Rosa Rościsławice4-0Odra Uraz
Orkan Ligota Piękna5-4Sparta Wszemirów
Malinka Malin4-3Amesko Szczytkowice

Kolejka 5 – 19-20 września

Pauza: Zorza Pęgów.
Amesko Szczytkowice2-2Avia Ozorowice
Sparta Wszemirów4-7Malinka Malin
Odra Uraz1-0Orkan Ligota Piękna
Sparta Będkowo2-1Rosa Rościsławice
Płomień Wisznia Mała5-0Błyskawica Szewce
Sokół II Wielka Lipa2-1LZS Strupina

Kolejka 6 – 26-27 września

Pauza: Błyskawica Szewce.
Avia Ozorowice2-1LZS Strupina
Zorza Pęgów1-3Sokół II Wielka Lipa
Rosa Rościsławice4-0Płomień Wisznia Mała
Orkan Ligota Piękna8-4Sparta Będkowo
Malinka Malin3-0Odra Uraz(wo) przerwany w 90. (2-3)
Amesko Szczytkowice3-3Sparta Wszemirów

Kolejka 7 – 3-4 października

Pauza: Rosa Rościsławice.
Sparta Wszemirów0-3Avia Ozorowice(wo)
Odra Uraz3-3Amesko Szczytkowice
Sparta Będkowo0-3Malinka Malin
Płomień Wisznia Mała1-3Orkan Ligota Piękna
Sokół II Wielka Lipa2-0Błyskawica Szewce
LZS Strupina0-3Zorza Pęgów(wo) na boisku 5-0

Kolejka 8 – 10-11 października

Pauza: Orkan Ligota Piękna.
Avia Ozorowice2-2Zorza Pęgów
Błyskawica Szewce4-4LZS Strupina
Rosa Rościsławice4-0Sokół II Wielka Lipa
Malinka Malin1-2Płomień Wisznia Mała
Amesko Szczytkowice2-2Sparta Będkowo
Sparta Wszemirów1-9Odra Uraz

Kolejka 9 – 17-18 października

Pauza: Malinka Malin.
Odra Uraz1-3Avia Ozorowice
Sparta Będkowo3-0Sparta Wszemirów(wo)
Płomień Wisznia Mała3-3Amesko Szczytkowice
Sokół II Wielka Lipa0-3Orkan Ligota Piękna(wo)
LZS Strupina0-6Rosa Rościsławice
Zorza Pęgów2-1Błyskawica Szewce

Kolejka 10 – 24-25 października

Pauza: Amesko Szczytkowice.
Avia Ozorowice3-2Błyskawica Szewce
Rosa Rościsławice3-0Zorza Pęgów
Orkan Ligota Piękna3-0LZS Strupina
Malinka Malin5-1Sokół II Wielka Lipa
Sparta Wszemirów2-13Płomień Wisznia Mała
Odra Uraz3-1Sparta Będkowo

Kolejka 11 – 7-8 listopada

Pauza: Sparta Wszemirów.
Sparta Będkowo2-1Avia Ozorowice
Płomień Wisznia Mała1-2Odra Uraz
Sokół II Wielka Lipa4-1Amesko Szczytkowice
LZS Strupina1-4Malinka Malin
Zorza Pęgów3-1Orkan Ligota Piękna
Błyskawica Szewce1-3Rosa Rościsławice

Kolejka 12 – 14-15 listopada

Pauza: Odra Uraz.
Avia Ozorowice5-2Rosa Rościsławice
Orkan Ligota Piękna0-3Błyskawica Szewce(wo) na boisku 1-3
Malinka Malin0-2Zorza Pęgów
Amesko Szczytkowice1-0LZS Strupina
Sparta Wszemirów3-4Sokół II Wielka Lipa
Sparta Będkowo5-2Płomień Wisznia Mała

Kolejka 13 – 21-22 listopada

Pauza: Sparta Będkowo.
Płomień Wisznia Mała3-4Avia Ozorowice
Sokół II Wielka Lipa1-2Odra Uraz
LZS Strupina4-1Sparta Wszemirów
Zorza Pęgów3-0Amesko Szczytkowice
Błyskawica Szewce0-0Malinka Malin
Rosa Rościsławice0-3Orkan Ligota Piękna

Kolejka 14 – 20-21 marca

Pauza: Płomień Wisznia Mała.
Avia Ozorowice0-3Orkan Ligota Piękna(wo) na boisku 1-1
Rosa Rościsławice7-1Malinka Malin
Błyskawica Szewce3-1Amesko Szczytkowice
Zorza Pęgów5-1Sparta Wszemirów
LZS Strupina3-2Odra Uraz
Sokół II Wielka Lipa0-6Sparta Będkowo21 kwietnia

Kolejka 15 – 27-28 marca

Pauza: Avia Ozorowice.
Płomień Wisznia Mała0-1Sokół II Wielka Lipa
Sparta Będkowo7-2LZS Strupina
Odra Uraz1-0Zorza Pęgów
Sparta Wszemirów5-2Błyskawica Szewce
Amesko Szczytkowice1-2Rosa Rościsławice
Malinka Malin0-1Orkan Ligota Piękna

Kolejka 16 – 3 czerwca

Pauza: Sokół II Wielka
Lipa.
Avia Ozorowice0-3Malinka Malin(wo)
Orkan Ligota Piękna3-3Amesko Szczytkowice
Rosa Rościsławice3-0Sparta Wszemirów(wo) na boisku 2-1
Błyskawica Szewce3-2Odra Uraz(wo)
Zorza Pęgów1-5Sparta Będkowo
LZS Strupina2-1Płomień Wisznia Mała

Kolejka 17 – 27 czerwca

Pauza: LZS Strupina.
Sokół II Wielka Lipa0-0Avia Ozorowice(wo)
Płomień Wisznia Mała6-1Zorza Pęgów
Sparta Będkowo6-1Błyskawica Szewce
Odra Uraz2-4Rosa Rościsławice
Sparta Wszemirów4-1Orkan Ligota Piękna
Amesko Szczytkowice4-3Malinka Malin

Kolejka 18 – 24-25 kwietnia

Pauza: Zorza Pęgów.
Avia Ozorowice2-1Amesko Szczytkowice
Malinka Malin0-3Sparta Wszemirów(wo) na boisku 2-3
Orkan Ligota Piękna3-0Odra Uraz
Rosa Rościsławice1-3Sparta Będkowo
Błyskawica Szewce2-1Płomień Wisznia Mała
LZS Strupina4-1Sokół II Wielka Lipa

Kolejka 19 – 1-2 maja

Pauza: Błyskawica Szewce.
LZS Strupina1-3Avia Ozorowice
Sokół II Wielka Lipa3-5Zorza Pęgów
Płomień Wisznia Mała2-4Rosa Rościsławice
Sparta Będkowo2-3Orkan Ligota Piękna
Odra Uraz3-0Malinka Malin(wo) na boisku 3-7
Sparta Wszemirów4-1Amesko Szczytkowice

Kolejka 20 – 8-9 maja

Pauza: Rosa Rościsławice.
Avia Ozorowice3-3Sparta Wszemirów
Amesko Szczytkowice4-4Odra Uraz
Malinka Malin4-0Sparta Będkowo
Orkan Ligota Piękna1-1Płomień Wisznia Mała
Błyskawica Szewce3-0Sokół II Wielka Lipa(wo) na boisku 1-2
Zorza Pęgów3-1LZS Strupina

Kolejka 21 – 15-16 maja

Pauza: Orkan Ligota Piękna.
Zorza Pęgów2-4Avia Ozorowice
LZS Strupina0-1Błyskawica Szewce
Sokół II Wielka Lipa0-3Rosa Rościsławice(wo)
Płomień Wisznia Mała1-4Malinka Malin
Sparta Będkowo7-1Amesko Szczytkowice
Odra Uraz1-1Sparta Wszemirów

Kolejka 22 – 22-23 maja

Pauza: Malinka Malin.
Avia Ozorowice0-3Odra Uraz(wo)
Sparta Wszemirów6-1Sparta Będkowo
Amesko Szczytkowice3-6Płomień Wisznia Mała
Orkan Ligota Piękna3-0Sokół II Wielka Lipa(wo)
Rosa Rościsławice2-0LZS Strupina
Błyskawica Szewce2-1Zorza Pęgów

Kolejka 23 – 29-30 maja

Pauza: Amesko Szczytkowice.
Błyskawica Szewce3-0Avia Ozorowice
Zorza Pęgów2-3Rosa Rościsławice
LZS Strupina3-4Orkan Ligota Piękna
Sokół II Wielka Lipa0-3Malinka Malin(wo)
Płomień Wisznia Mała3-5Sparta Wszemirów
Sparta Będkowo2-1Odra Uraz

Kolejka 24 – 5-6 czerwca

Pauza: Sparta Wszemirów.
Avia Ozorowice0-3Sparta Będkowo(wo)
Odra Uraz4-1Płomień Wisznia Mała
Amesko Szczytkowice3-0Sokół II Wielka Lipa
Malinka Malin1-5LZS Strupina
Orkan Ligota Piękna3-2Zorza Pęgów
Rosa Rościsławice4-0Błyskawica Szewce

Kolejka 25 – 12-13 czerwca

Pauza: Odra Uraz.
Rosa Rościsławice3-0Avia Ozorowice(wo)
Błyskawica Szewce0-3Orkan Ligota Piękna(wo) na boisku 3-0
Zorza Pęgów1-1Malinka Malin
LZS Strupina6-3Amesko Szczytkowice
Sokół II Wielka Lipa0-3Sparta Wszemirów
Płomień Wisznia Mała3-4Sparta Będkowo

Kolejka 26 – 19-20 czerwca

Pauza: Sparta Będkowo.
Avia Ozorowice0-3Płomień Wisznia Mała
Odra Uraz3-0Sokół II Wielka Lipa
Sparta Wszemirów0-5LZS Strupina
Amesko Szczytkowice6-2Zorza Pęgów
Malinka Malin2-2Błyskawica Szewce
Orkan Ligota Piękna0-1Rosa Rościsławice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.