Tabela Sezon 2010/2011 Klasa B – Wrocław II
06/12/2011
W Krynicznie mecz Kawalerowie – Żonaci
07/14/2011
Pokaż wszystko

Terminarz Sezon 2010/2011 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 28-29 sierpnia

Avia Ozorowice2-2Zorza Pęgów
Polonia II Trzebnica2-4Widawa Wrocław
Start Strzeszów7-3LZS Strupina
Odra Uraz1-0Malinka Malin
Orkan Ligota Piękna1-1Sparta Będkowo
Płomień Wisznia Mała8-0Błyskawica Szewce(wo) na boisku 8-2

Kolejka 2 – 4-5 września

Zorza Pęgów0-0Błyskawica Szewce
Sparta Będkowo2-6Płomień Wisznia Mała
Malinka Malin1-1Orkan Ligota Piękna
LZS Strupina3-3Odra Uraz
Widawa Wrocław3-2Start Strzeszów
Avia Ozorowice2-4Polonia II Trzebnica

Kolejka 3 – 11-12 września

Polonia II Trzebnica3-0Zorza Pęgów
Start Strzeszów7-1Avia Ozorowice
Odra Uraz3-3Widawa Wrocław
Orkan Ligota Piękna3-1LZS Strupina
Płomień Wisznia Mała5-1Malinka Malin
Błyskawica Szewce3-3Sparta Będkowo

Kolejka 4 – 18-19 września

Zorza Pęgów0-3Sparta Będkowo
Malinka Malin5-4Błyskawica Szewce
LZS Strupina4-4Płomień Wisznia Mała
Widawa Wrocław3-2Orkan Ligota Piękna
Avia Ozorowice2-2Odra Uraz
Polonia II Trzebnica5-1Start Strzeszów

Kolejka 5 – 25-26 września

Start Strzeszów8-2Zorza Pęgów
Odra Uraz3-3Polonia II Trzebnica
Orkan Ligota Piękna1-2Avia Ozorowice
Płomień Wisznia Mała2-1Widawa Wrocław
Błyskawica Szewce5-0LZS Strupina
Sparta Będkowo0-2Malinka Malin

Kolejka 6 – 2-3 października

Zorza Pęgów1-0Malinka Malin
LZS Strupina3-0Sparta Będkowo
Widawa Wrocław2-2Błyskawica Szewce
Avia Ozorowice0-3Płomień Wisznia Mała
Polonia II Trzebnica0-1Orkan Ligota Piękna
Start Strzeszów4-3Odra Uraz

Kolejka 7 – 9-10 października

Odra Uraz0-5Zorza Pęgów
Orkan Ligota Piękna2-4Start Strzeszów
Płomień Wisznia Mała6-2Polonia II Trzebnica
Błyskawica Szewce5-0Avia Ozorowice
Sparta Będkowo2-1Widawa Wrocław
Malinka Malin3-2LZS Strupina

Kolejka 8 – 16-17 października

Zorza Pęgów1-2LZS Strupina
Widawa Wrocław2-2Malinka Malin
Avia Ozorowice0-3Sparta Będkowo
Polonia II Trzebnica3-2Błyskawica Szewce
Start Strzeszów0-0Płomień Wisznia Mała
Odra Uraz1-5Orkan Ligota Piękna

Kolejka 9 – 23-24 października

Orkan Ligota Piękna0-2Zorza Pęgów
Płomień Wisznia Mała9-0Odra Uraz
Błyskawica Szewce1-2Start Strzeszów
Sparta Będkowo1-3Polonia II Trzebnica
Malinka Malin3-0Avia Ozorowice
LZS Strupina1-6Widawa Wrocław

Kolejka 10 – 30-31 października

Zorza Pęgów2-1Widawa Wrocław
Avia Ozorowice1-1LZS Strupina
Polonia II Trzebnica3-1Malinka Malin
Start Strzeszów2-1Sparta Będkowo
Odra Uraz1-7Błyskawica Szewce
Orkan Ligota Piękna1-3Płomień Wisznia Mała

Kolejka 11 – 6-7 listopada

Płomień Wisznia Mała4-3Zorza Pęgów
Błyskawica Szewce6-0Orkan Ligota Piękna
Sparta Będkowo4-2Odra Uraz
Malinka Malin0-6Start Strzeszów(wo) na boisku 3-6
Widawa Wrocław3-0Avia Ozorowice

Kolejka 12 – 27 marca

Zorza Pęgów4-0Avia Ozorowice
Widawa Wrocław1-3Polonia II Trzebnica
LZS Strupina2-6Start Strzeszów
Malinka Malin1-3Odra Uraz
Sparta Będkowo0-4Orkan Ligota Piękna
Błyskawica Szewce3-3Płomień Wisznia Mała

Kolejka 13 – 3 kwietnia

Błyskawica Szewce7-3Zorza Pęgów
Płomień Wisznia Mała1-1Sparta Będkowo
Orkan Ligota Piękna1-2Malinka Malin
Odra Uraz2-2LZS Strupina
Start Strzeszów6-0Widawa Wrocław
Polonia II Trzebnica7-1Avia Ozorowice

Kolejka 14 – 10 kwietnia

Zorza Pęgów1-4Polonia II Trzebnica
Avia Ozorowice1-4Start Strzeszów
Widawa Wrocław2-2Odra Uraz
LZS Strupina3-1Orkan Ligota Piękna
Malinka Malin2-2Płomień Wisznia Mała
Sparta Będkowo4-5Błyskawica Szewce

Kolejka 15 – 17 kwietnia

Sparta Będkowo3-4Zorza Pęgów
Błyskawica Szewce3-1Malinka Malin
Płomień Wisznia Mała3-0LZS Strupina
Orkan Ligota Piękna1-4Widawa Wrocław
Odra Uraz3-2Avia Ozorowice
Start Strzeszów2-1Polonia II Trzebnica

Kolejka 16 – 1 maja

Zorza Pęgów0-5Start Strzeszów
Polonia II Trzebnica2-0Odra Uraz
Avia Ozorowice3-0Orkan Ligota Piękna
Widawa Wrocław2-4Płomień Wisznia Mała
LZS Strupina3-1Błyskawica Szewce
Malinka Malin1-3Sparta Będkowo

Kolejka 17 – 8 maja

Malinka Malin2-3Zorza Pęgów
Sparta Będkowo5-1LZS Strupina
Błyskawica Szewce0-0Widawa Wrocław
Płomień Wisznia Mała3-2Avia Ozorowice
Orkan Ligota Piękna0-4Polonia II Trzebnica
Odra Uraz1-2Start Strzeszów

Kolejka 18 – 15 maja

Zorza Pęgów0-3Odra Uraz
Start Strzeszów6-2Orkan Ligota Piękna
Polonia II Trzebnica0-3Płomień Wisznia Mała
Avia Ozorowice4-0Błyskawica Szewce
Widawa Wrocław2-1Sparta Będkowo
LZS Strupina5-2Malinka Malin

Kolejka 19 – 22 maja

LZS Strupina5-1Zorza Pęgów
Malinka Malin3-0Widawa Wrocław
Sparta Będkowo5-2Avia Ozorowice
Błyskawica Szewce2-4Polonia II Trzebnica
Płomień Wisznia Mała2-4Start Strzeszów
Orkan Ligota Piękna2-3Odra Uraz

Kolejka 20 – 29 maja

Zorza Pęgów3-0Orkan Ligota Piękna
Odra Uraz5-3Płomień Wisznia Mała
Start Strzeszów5-1Błyskawica Szewce
Polonia II Trzebnica4-0Sparta Będkowo
Avia Ozorowice10-1Malinka Malin
Widawa Wrocław4-1LZS Strupina

Kolejka 21 – 5 czerwca

Widawa Wrocław1-1Zorza Pęgów
LZS Strupina3-2Avia Ozorowice
Malinka Malin0-7Polonia II Trzebnica
Sparta Będkowo3-6Start Strzeszów
Błyskawica Szewce2-2Odra Uraz
Płomień Wisznia Mała9-0Orkan Ligota Piękna

Kolejka 22 – 12 czerwca

Zorza Pęgów2-1Płomień Wisznia Mała
Orkan Ligota Piękna1-1Błyskawica Szewce
Odra Uraz2-3Sparta Będkowo
Start Strzeszów3-0Malinka Malin(wo)
Polonia II Trzebnica0-0LZS Strupina
Avia Ozorowice1-2Widawa Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.