Tabela Sezon 2011/2012 Klasa B – Wrocław II
06/03/2012
KS Malinka Malin zwycięzcą w Pucharze Lata
08/07/2012
Pokaż wszystko

Terminarz Sezon 2011/2012 Klasa B – Wrocław II

Kolejka 1 – 3-4 września

Dąb Kuraszków2-1Avia Ozorowice4 września, 14:00
Sparta Będkowo4-3Błękitni Pawłów Trzebnicki4 września, 11:00
Rosa Rościsławice4-1Błyskawica Szewce4 września, 11:00
Polonia II Trzebnica4-2LZS Strupina4 września, 11:00
Płomień Wisznia Mała7-4Zorza Pęgów4 września, 11:00
Promień Brzyków6-2Odra Uraz4 września, 11:00

Kolejka 2 – 10-11 września

Avia Ozorowice1-2Odra Uraz11 września, 11:00
Zorza Pęgów0-5Promień Brzyków11 września, 15:30
LZS Strupina0-3Płomień Wisznia Mała11 września, 11:00
Błyskawica Szewce0-5Polonia II Trzebnica11 września, 11:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki0-4Rosa Rościsławice11 września, 14:00
Dąb Kuraszków5-1Sparta Będkowo11 września, 11:00

Kolejka 3 – 17-18 września

Sparta Będkowo2-2Avia Ozorowice18 września, 11:00
Rosa Rościsławice2-2Dąb Kuraszków18 września, 11:00
Polonia II Trzebnica8-2Błękitni Pawłów Trzebnicki18 września, 11:00
Płomień Wisznia Mała2-2Błyskawica Szewce18 września, 11:00
Promień Brzyków3-4LZS Strupina18 września, 11:00
Odra Uraz4-2Zorza Pęgów18 września, 15:00

Kolejka 4 – 24-25 września

Avia Ozorowice4-2Zorza Pęgów25 września, 11:00
LZS Strupina4-5Odra Uraz25 września, 11:00
Błyskawica Szewce1-3Promień Brzyków25 września, 11:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki1-2Płomień Wisznia Mała25 września, 14:00
Dąb Kuraszków1-5Polonia II Trzebnica25 września, 14:00
Sparta Będkowo6-6Rosa Rościsławice25 września, 11:00

Kolejka 5 – 1-2 października

Rosa Rościsławice0-0Avia Ozorowice2 października, 14:00
Polonia II Trzebnica4-2Sparta Będkowo2 października, 11:00
Płomień Wisznia Mała4-1Dąb Kuraszków2 października, 11:00
Promień Brzyków2-0Błękitni Pawłów Trzebnicki2 października, 11:00
Odra Uraz0-1Błyskawica Szewce2 października, 14:00
Zorza Pęgów3-1LZS Strupina2 października, 11:00

Kolejka 6 – 8-9 października

Avia Ozorowice2-2LZS Strupina9 października, 11:00
Błyskawica Szewce3-0Zorza Pęgów9 października, 11:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki2-0Odra Uraz9 października, 14:00
Dąb Kuraszków4-1Promień Brzyków9 października, 14:00
Sparta Będkowo1-1Płomień Wisznia Mała9 października, 11:00
Rosa Rościsławice2-1Polonia II Trzebnica9 października, 11:00

Kolejka 7 – 15-16 października

Polonia II Trzebnica3-2Avia Ozorowice16 października, 11:00
Płomień Wisznia Mała4-1Rosa Rościsławice16 października, 14:00
Promień Brzyków2-0Sparta Będkowo16 października, 11:00
Odra Uraz0-0Dąb Kuraszków16 października, 11:00
Zorza Pęgów3-2Błękitni Pawłów Trzebnicki16 października, 11:00
LZS Strupina2-2Błyskawica Szewce16 października, 11:00

Kolejka 8 – 22-23 października

Avia Ozorowice1-3Błyskawica Szewce23 października, 11:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki1-2LZS Strupina23 października, 14:00
Dąb Kuraszków4-5Zorza Pęgów23 października, 14:00
Sparta Będkowo4-3Odra Uraz23 października, 11:00
Rosa Rościsławice1-2Promień Brzyków23 października, 11:00
Polonia II Trzebnica2-0Płomień Wisznia Mała23 października, 11:00

Kolejka 9 – 29-30 października

Płomień Wisznia Mała4-1Avia Ozorowice30 października, 11:00
Promień Brzyków0-2Polonia II Trzebnica30 października, 11:00
Odra Uraz0-6Rosa Rościsławice30 października, 14:00
Zorza Pęgów1-2Sparta Będkowo30 października, 11:00
LZS Strupina4-1Dąb Kuraszków30 października, 11:00
Błyskawica Szewce9-2Błękitni Pawłów Trzebnicki30 października, 11:00

Kolejka 10 – 5-6 listopada

Avia Ozorowice1-3Błękitni Pawłów Trzebnicki6 listopada, 10:00
Dąb Kuraszków3-3Błyskawica Szewce6 listopada, 14:00
Sparta Będkowo4-5LZS Strupina6 listopada, 10:00
Rosa Rościsławice3-1Zorza Pęgów6 listopada, 10:00
Polonia II Trzebnica9-0Odra Uraz6 listopada, 10:00
Płomień Wisznia Mała0-4Promień Brzyków6 listopada, 10:00

Kolejka 11 – 13 listopada

Promień Brzyków3-2Avia Ozorowice13 listopada, 10:00
Odra Uraz2-6Płomień Wisznia Mała13 listopada, 10:00
Zorza Pęgów0-5Polonia II Trzebnica13 listopada, 10:00
LZS Strupina1-4Rosa Rościsławice13 listopada, 10:00
Błyskawica Szewce2-3Sparta Będkowo13 listopada, 10:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki1-1Dąb Kuraszków13 listopada, 14:00

Kolejka 12 – 24-25 marca

Avia Ozorowice2-2Dąb Kuraszków25 marca, 14:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki1-5Sparta Będkowo25 marca, 14:00
Błyskawica Szewce1-2Rosa Rościsławice25 marca, 14:00
LZS Strupina0-3Polonia II Trzebnica(wo)
Zorza Pęgów3-3Płomień Wisznia Mała25 marca, 14:00
Odra Uraz0-2Promień Brzyków25 marca, 14:00

Kolejka 13 – 31 marca-1 kwietnia

Odra Uraz1-2Avia Ozorowice1 kwietnia, 15:00
Promień Brzyków2-0Zorza Pęgów1 kwietnia, 15:00
Płomień Wisznia Mała8-3LZS Strupina1 kwietnia, 15:00
Polonia II Trzebnica5-2Błyskawica Szewce1 kwietnia, 11:00 w Nowym Dworze
Rosa Rościsławice6-0Błękitni Pawłów Trzebnicki1 kwietnia, 15:00 w Obornikach Śląskich
Sparta Będkowo3-1Dąb Kuraszków1 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 – 14-15 kwietnia

Avia Ozorowice3-2Sparta Będkowo15 kwietnia, 15:00
Dąb Kuraszków0-4Rosa Rościsławice15 kwietnia, 15:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki0-2Polonia II Trzebnica15 kwietnia, 15:00
Błyskawica Szewce4-6Płomień Wisznia Mała15 kwietnia, 15:00
LZS Strupina3-1Promień Brzyków15 kwietnia, 15:00
Zorza Pęgów2-1Odra Uraz15 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 – 21-22 kwietnia

Zorza Pęgów3-1Avia Ozorowice22 kwietnia, 15:00
Odra Uraz3-4LZS Strupina22 kwietnia, 15:00
Promień Brzyków3-1Błyskawica Szewce22 kwietnia, 15:00
Płomień Wisznia Mała7-1Błękitni Pawłów Trzebnicki22 kwietnia, 15:00
Polonia II Trzebnica3-0Dąb Kuraszków22 kwietnia, 11:00 w Nowym Dworze
Rosa Rościsławice1-0Sparta Będkowo22 kwietnia, 15:00 w Obornikach Śląskich

Kolejka 16 – 28-29 kwietnia

Avia Ozorowice1-4Rosa Rościsławice29 kwietnia, 15:00
Sparta Będkowo0-0Polonia II Trzebnica29 kwietnia, 15:00
Dąb Kuraszków6-1Płomień Wisznia Mała29 kwietnia, 15:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki0-3Promień Brzyków29 kwietnia, 15:00
Błyskawica Szewce3-0Odra Uraz29 kwietnia, 15:00
LZS Strupina3-0Zorza Pęgów29 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 – 3 maja

LZS Strupina4-2Avia Ozorowice3 maja, 15:00
Zorza Pęgów0-0Błyskawica Szewce3 maja, 15:00
Odra Uraz3-1Błękitni Pawłów Trzebnicki3 maja, 15:00
Promień Brzyków2-1Dąb Kuraszków3 maja, 15:00
Płomień Wisznia Mała3-1Sparta Będkowo3 maja, 15:00
Polonia II Trzebnica3-0Rosa Rościsławice3 maja, 11:00

Kolejka 18 – 6 maja

Avia Ozorowice2-2Polonia II Trzebnica6 maja, 15:00
Rosa Rościsławice1-3Płomień Wisznia Mała6 maja, 12:00 w Obornikach Śląskich
Sparta Będkowo1-4Promień Brzyków6 maja, 15:00
Dąb Kuraszków2-1Odra Uraz6 maja, 15:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki3-3Zorza Pęgów6 maja, 15:00
Błyskawica Szewce5-0LZS Strupina6 maja, 15:00

Kolejka 19 – 12-13 maja

Błyskawica Szewce5-3Avia Ozorowice13 maja, 15:00
LZS Strupina2-1Błękitni Pawłów Trzebnicki13 maja, 15:00
Zorza Pęgów2-0Dąb Kuraszków13 maja, 15:00
Odra Uraz3-1Sparta Będkowo13 maja, 15:00
Promień Brzyków2-1Rosa Rościsławice13 maja, 15:00
Płomień Wisznia Mała1-3Polonia II Trzebnica13 maja, 17:00

Kolejka 20 – 19-20 maja

Avia Ozorowice1-4Płomień Wisznia Mała20 maja, 15:00
Polonia II Trzebnica5-3Promień Brzyków20 maja, 11:00 w Nowym Dworze
Rosa Rościsławice2-2Odra Uraz20 maja, 12:00 w Obornikach Śląskich
Sparta Będkowo3-0Zorza Pęgów20 maja, 15:00
Dąb Kuraszków2-2LZS Strupina20 maja, 15:00
Błękitni Pawłów Trzebnicki3-6Błyskawica Szewce20 maja, 15:00

Kolejka 21 – 27 maja

Błękitni Pawłów Trzebnicki4-2Avia Ozorowice27 maja, 15:00
Błyskawica Szewce1-1Dąb Kuraszków27 maja, 15:00
LZS Strupina3-2Sparta Będkowo27 maja, 15:00
Zorza Pęgów1-0Rosa Rościsławice27 maja, 15:00
Odra Uraz0-1Polonia II Trzebnica27 maja, 15:00
Promień Brzyków3-2Płomień Wisznia Mała27 maja, 15:00

Kolejka 22 – 3 czerwca

Avia Ozorowice0-1Promień Brzyków3 czerwca, 15:00
Płomień Wisznia Mała7-0Odra Uraz3 czerwca, 15:00
Polonia II Trzebnica8-0Zorza Pęgów3 czerwca, 15:00
Rosa Rościsławice6-2LZS Strupina3 czerwca, 15:00 w Obornikach Śląskich
Sparta Będkowo2-1Błyskawica Szewce3 czerwca, 15:00
Dąb Kuraszków1-0Błękitni Pawłów Trzebnicki3 czerwca, 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.