Terminarz Sezon 2005/2006 Klasa B – Wrocław II
06/18/2006Terminarz Sezon 2007/2008 Klasa B – Wrocław II
06/15/2008
Avia Ozorowice |
0-3 |
LKS Paniowice |
(wo) na boisku 1-1 |
Odra Uraz |
2-1 |
Kotwica Kotowice |
|
Błyskawica Szewce |
7-0 |
ULKS Powidzko |
|
Orkan Borzęcin |
2-1 |
Zorza Pęgów |
|
Sokół II Wielka Lipa |
1-2 |
Sparta Będkowo |
|
Promień Brzyków |
– |
Pacon Golędzinów |
było 3-1, anulowany |
Sparta Skarszyn |
6-1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
Sparta Będkowo |
5-10 |
Promień Brzyków |
|
Zorza Pęgów |
2-2 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
ULKS Powidzko |
1-3 |
Orkan Borzęcin |
|
Kotwica Kotowice |
3-2 |
Błyskawica Szewce |
|
LKS Paniowice |
0-5 |
Odra Uraz |
|
Sparta Skarszyn |
3-0 |
Avia Ozorowice |
(wo) |
Orzeł Biedaszków Wielki |
– |
Pacon Golędzinów |
było 0-0, anulowany |
Odra Uraz |
0-0 |
Sparta Skarszyn |
|
Błyskawica Szewce |
6-1 |
LKS Paniowice |
|
Orkan Borzęcin |
2-0 |
Kotwica Kotowice |
|
Sokół II Wielka Lipa |
5-2 |
ULKS Powidzko |
|
Promień Brzyków |
1-0 |
Zorza Pęgów |
|
Pacon Golędzinów |
– |
Sparta Będkowo |
było 2-1, anulowany |
Avia Ozorowice |
3-4 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
Zorza Pęgów |
– |
Pacon Golędzinów |
było 0-0, anulowany |
ULKS Powidzko |
2-3 |
Promień Brzyków |
|
Kotwica Kotowice |
2-3 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
LKS Paniowice |
0-5 |
Orkan Borzęcin |
|
Sparta Skarszyn |
2-1 |
Błyskawica Szewce |
|
Avia Ozorowice |
2-3 |
Odra Uraz |
|
Orzeł Biedaszków Wielki |
4-3 |
Sparta Będkowo |
|
Błyskawica Szewce |
3-0 |
Avia Ozorowice |
mecz przerwany w 52. (2-0) |
Orkan Borzęcin |
2-0 |
Sparta Skarszyn |
|
Sokół II Wielka Lipa |
3-0 |
LKS Paniowice |
|
Promień Brzyków |
5-3 |
Kotwica Kotowice |
|
Pacon Golędzinów |
– |
ULKS Powidzko |
było 0-5, anulowany |
Sparta Będkowo |
4-5 |
Zorza Pęgów |
|
Odra Uraz |
1-1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
ULKS Powidzko |
6-1 |
Sparta Będkowo |
|
Kotwica Kotowice |
– |
Pacon Golędzinów |
było 3-0, anulowany |
LKS Paniowice |
3-3 |
Promień Brzyków |
|
Sparta Skarszyn |
8-1 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Avia Ozorowice |
0-3 |
Orkan Borzęcin |
(wo) meczu nie rozegrano |
Odra Uraz |
4-1 |
Błyskawica Szewce |
|
Orzeł Biedaszków Wielki |
5-1 |
Zorza Pęgów |
|
Kolejka 7 – 1 października
|
Orkan Borzęcin |
0-1 |
Odra Uraz |
|
Sokół II Wielka Lipa |
1-0 |
Avia Ozorowice |
(wo) |
Promień Brzyków |
0-1 |
Sparta Skarszyn |
|
Pacon Golędzinów |
– |
LKS Paniowice |
było 1-6, anulowany |
Sparta Będkowo |
4-10 |
Kotwica Kotowice |
|
Zorza Pęgów |
1-2 |
ULKS Powidzko |
|
Błyskawica Szewce |
2-1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
Kolejka 8 – 8 października
|
Pauza: Sparta Skarszyn. |
Kotwica Kotowice |
3-1 |
Zorza Pęgów |
|
LKS Paniowice |
3-2 |
Sparta Będkowo |
|
Avia Ozorowice |
0-4 |
Promień Brzyków |
(wo) |
Odra Uraz |
0-1 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Błyskawica Szewce |
2-0 |
Orkan Borzęcin |
|
Orzeł Biedaszków Wielki |
1-1 |
ULKS Powidzko |
|
Kolejka 9 – 15 października
|
Pauza: Avia Ozorowice. |
Sokół II Wielka Lipa |
0-0 |
Błyskawica Szewce |
|
Promień Brzyków |
3-0 |
Odra Uraz |
(wo) mecz się nie odbył |
Sparta Będkowo |
1-6 |
Sparta Skarszyn |
|
Zorza Pęgów |
8-0 |
LKS Paniowice |
|
ULKS Powidzko |
2-2 |
Kotwica Kotowice |
|
Orkan Borzęcin |
3-1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
Kolejka 10 – 22 października
|
Pauza: Odra Uraz. |
LKS Paniowice |
0-3 |
ULKS Powidzko |
|
Sparta Skarszyn |
5-2 |
Zorza Pęgów |
|
Avia Ozorowice |
2-2 |
Sparta Będkowo |
|
Błyskawica Szewce |
2-3 |
Promień Brzyków |
|
Orkan Borzęcin |
3-1 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Orzeł Biedaszków Wielki |
1-3 |
Kotwica Kotowice |
|
Kolejka 11 – 29 października
|
Pauza: Błyskawica Szewce. |
Promień Brzyków |
1-1 |
Orkan Borzęcin |
|
Sparta Będkowo |
3-6 |
Odra Uraz |
|
Zorza Pęgów |
1-2 |
Avia Ozorowice |
|
ULKS Powidzko |
1-6 |
Sparta Skarszyn |
|
Kotwica Kotowice |
10-0 |
LKS Paniowice |
|
Sokół II Wielka Lipa |
4-0 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
Pauza: Orkan Borzęcin. |
Sparta Skarszyn |
5-0 |
Kotwica Kotowice |
|
Avia Ozorowice |
1-2 |
ULKS Powidzko |
|
Odra Uraz |
4-2 |
Zorza Pęgów |
|
Błyskawica Szewce |
3-0 |
Sparta Będkowo |
|
Sokół II Wielka Lipa |
2-3 |
Promień Brzyków |
|
Orzeł Biedaszków Wielki |
3-0 |
LKS Paniowice |
|
Kolejka 13 – 12 listopada
|
Pauza: Sokół II Wielka Lipa. |
Sparta Będkowo |
3-6 |
Orkan Borzęcin |
|
Zorza Pęgów |
3-0 |
Błyskawica Szewce |
|
ULKS Powidzko |
1-5 |
Odra Uraz |
|
Kotwica Kotowice |
3-0 |
Avia Ozorowice |
(wo) na boisku 3-2 |
LKS Paniowice |
2-2 |
Sparta Skarszyn |
|
Promień Brzyków |
3-1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
Kolejka 14 – 19 listopada
|
Pauza: Promień Brzyków. |
LKS Paniowice |
3-0 |
Avia Ozorowice |
(wo) na boisku 2-2 |
Kotwica Kotowice |
0-1 |
Odra Uraz |
|
ULKS Powidzko |
3-0 |
Błyskawica Szewce |
(wo) na boisku 2-2 |
Zorza Pęgów |
1-2 |
Orkan Borzęcin |
|
Sparta Będkowo |
1-6 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Orzeł Biedaszków Wielki |
1-2 |
Sparta Skarszyn |
|
Pauza: Orzeł Biedaszków Wielki. |
Promień Brzyków |
1-2 |
Sparta Będkowo |
|
Sokół II Wielka Lipa |
3-2 |
Zorza Pęgów |
|
Orkan Borzęcin |
1-2 |
ULKS Powidzko |
|
Błyskawica Szewce |
3-0 |
Kotwica Kotowice |
(wo) |
Odra Uraz |
4-0 |
LKS Paniowice |
|
Avia Ozorowice |
2-1 |
Sparta Skarszyn |
|
Pauza: Sparta Będkowo. |
Sparta Skarszyn |
1-0 |
Odra Uraz |
|
LKS Paniowice |
1-2 |
Błyskawica Szewce |
|
Kotwica Kotowice |
0-3 |
Orkan Borzęcin |
(wo) |
ULKS Powidzko |
2-1 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Zorza Pęgów |
0-3 |
Promień Brzyków |
(wo) na boisku 4-1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
1-2 |
Avia Ozorowice |
|
Pauza: Zorza Pęgów. |
Promień Brzyków |
1-3 |
ULKS Powidzko |
|
Sokół II Wielka Lipa |
3-0 |
Kotwica Kotowice |
(wo) |
Orkan Borzęcin |
6-2 |
LKS Paniowice |
|
Błyskawica Szewce |
1-3 |
Sparta Skarszyn |
|
Odra Uraz |
0-3 |
Avia Ozorowice |
|
Sparta Będkowo |
3-2 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
Pauza: ULKS Powidzko. |
Avia Ozorowice |
2-1 |
Błyskawica Szewce |
|
Sparta Skarszyn |
2-1 |
Orkan Borzęcin |
|
LKS Paniowice |
7-1 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Kotwica Kotowice |
0-3 |
Promień Brzyków |
(wo) |
Zorza Pęgów |
0-3 |
Sparta Będkowo |
(wo) na boisku 1-1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
0-3 |
Odra Uraz |
|
Pauza: Kotwica Kotowice. |
Sparta Będkowo |
1-3 |
ULKS Powidzko |
|
Promień Brzyków |
3-2 |
LKS Paniowice |
|
Sokół II Wielka Lipa |
2-1 |
Sparta Skarszyn |
|
Orkan Borzęcin |
1-3 |
Avia Ozorowice |
|
Błyskawica Szewce |
4-2 |
Odra Uraz |
|
Zorza Pęgów |
1-2 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
Pauza: LKS Paniowice. |
Odra Uraz |
3-2 |
Orkan Borzęcin |
|
Avia Ozorowice |
3-0 |
Sokół II Wielka Lipa |
(wo) goście nie dojechali |
Sparta Skarszyn |
2-0 |
Promień Brzyków |
|
Kotwica Kotowice |
0-3 |
Sparta Będkowo |
(wo) |
ULKS Powidzko |
3-0 |
Zorza Pęgów |
(wo) goście nie dojechali |
Orzeł Biedaszków Wielki |
4-2 |
Błyskawica Szewce |
|
Pauza: Sparta Skarszyn. |
Zorza Pęgów |
3-0 |
Kotwica Kotowice |
(wo) |
Sparta Będkowo |
8-0 |
LKS Paniowice |
|
Promień Brzyków |
3-0 |
Avia Ozorowice |
|
Sokół II Wielka Lipa |
3-0 |
Odra Uraz |
(wo) na boisku 1-1 |
Orkan Borzęcin |
6-2 |
Błyskawica Szewce |
|
ULKS Powidzko |
4-1 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
Pauza: Avia Ozorowice. |
Błyskawica Szewce |
3-0 |
Sokół II Wielka Lipa |
(wo) na boisku 2-4 |
Odra Uraz |
1-2 |
Promień Brzyków |
|
Sparta Skarszyn |
6-0 |
Sparta Będkowo |
|
LKS Paniowice |
4-2 |
Zorza Pęgów |
|
Kotwica Kotowice |
0-3 |
ULKS Powidzko |
(wo) |
Orzeł Biedaszków Wielki |
0-3 |
Orkan Borzęcin |
|
Pauza: Odra Uraz. |
ULKS Powidzko |
8-1 |
LKS Paniowice |
|
Zorza Pęgów |
2-2 |
Sparta Skarszyn |
|
Sparta Będkowo |
0-6 |
Avia Ozorowice |
|
Promień Brzyków |
3-2 |
Błyskawica Szewce |
|
Sokół II Wielka Lipa |
2-0 |
Orkan Borzęcin |
|
Kotwica Kotowice |
0-3 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
(wo) |
Pauza: Błyskawica Szewce. |
Orkan Borzęcin |
3-0 |
Promień Brzyków |
(wo) na boisku 1-1 |
Odra Uraz |
5-1 |
Sparta Będkowo |
|
Avia Ozorowice |
7-0 |
Zorza Pęgów |
|
Sparta Skarszyn |
5-1 |
ULKS Powidzko |
|
LKS Paniowice |
3-0 |
Kotwica Kotowice |
|
Orzeł Biedaszków Wielki |
0-5 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Pauza: Orkan Borzęcin. |
Kotwica Kotowice |
0-3 |
Sparta Skarszyn |
(wo) |
ULKS Powidzko |
8-4 |
Avia Ozorowice |
|
Zorza Pęgów |
2-2 |
Odra Uraz |
|
Sparta Będkowo |
2-7 |
Błyskawica Szewce |
|
Promień Brzyków |
0-3 |
Sokół II Wielka Lipa |
(wo) na boisku 4-3 |
LKS Paniowice |
2-4 |
Orzeł Biedaszków Wielki |
|
Pauza: Sokół II Wielka Lipa. |
Orkan Borzęcin |
2-2 |
Sparta Będkowo |
|
Błyskawica Szewce |
3-2 |
Zorza Pęgów |
|
Odra Uraz |
2-0 |
ULKS Powidzko |
|
Avia Ozorowice |
3-0 |
Kotwica Kotowice |
(wo) |
Sparta Skarszyn |
13-1 |
LKS Paniowice |
|
Orzeł Biedaszków Wielki |
3-0 |
Promień Brzyków |
(wo) na boisku 3-2 |