Galeria Sparta Będkowo – LKS Krzyżanowice
05/31/2009Galeria Sparta Będkowo – Zorza Pęgów
09/06/2009
Kolejka 1 – 23-24 sierpnia
|
Płomień Wisznia Mała |
2-1 |
Kometa Kryniczno |
|
Błyskawica Szewce |
1-1 |
Rosa Rościsławice |
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
0-4 |
Widawa Wrocław |
|
Malinka Malin |
7-1 |
LZS Strupina |
|
Odra Uraz |
3-1 |
Zorza Pęgów |
|
Orkan Ligota Piękna |
2-0 |
Sparta Będkowo |
|
Orzeł Prusice |
4-1 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Kolejka 2 – 30-31 sierpnia
|
Kometa Kryniczno |
2-0 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Sparta Będkowo |
2-3 |
Orzeł Prusice |
|
Zorza Pęgów |
1-2 |
Orkan Ligota Piękna |
|
LZS Strupina |
0-5 |
Odra Uraz |
|
Widawa Wrocław |
1-2 |
Malinka Malin |
|
Rosa Rościsławice |
5-1 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Płomień Wisznia Mała |
2-2 |
Błyskawica Szewce |
|
Błyskawica Szewce |
2-0 |
Kometa Kryniczno |
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
0-6 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Malinka Malin |
3-0 |
Rosa Rościsławice |
(wo) brak aktualnych badań |
Odra Uraz |
2-2 |
Widawa Wrocław |
|
Orkan Ligota Piękna |
7-2 |
LZS Strupina |
|
Orzeł Prusice |
2-1 |
Zorza Pęgów |
|
Sokół II Wielka Lipa |
1-0 |
Sparta Będkowo |
|
Kolejka 4 – 13-14 września
|
Kometa Kryniczno |
5-1 |
Sparta Będkowo |
|
Zorza Pęgów |
1-1 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
LZS Strupina |
1-4 |
Orzeł Prusice |
|
Widawa Wrocław |
2-0 |
Orkan Ligota Piękna |
|
Rosa Rościsławice |
2-2 |
Odra Uraz |
|
Płomień Wisznia Mała |
1-1 |
Malinka Malin |
|
Błyskawica Szewce |
4-3 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Kolejka 5 – 20-21 września
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
1-5 |
Kometa Kryniczno |
|
Malinka Malin |
4-3 |
Błyskawica Szewce |
|
Odra Uraz |
2-1 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Orkan Ligota Piękna |
1-1 |
Rosa Rościsławice |
|
Orzeł Prusice |
0-4 |
Widawa Wrocław |
|
Sokół II Wielka Lipa |
5-0 |
LZS Strupina |
|
Sparta Będkowo |
3-1 |
Zorza Pęgów |
|
Kolejka 6 – 27-28 września
|
Kometa Kryniczno |
8-2 |
Zorza Pęgów |
|
LZS Strupina |
1-3 |
Sparta Będkowo |
|
Widawa Wrocław |
4-2 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Rosa Rościsławice |
3-1 |
Orzeł Prusice |
|
Płomień Wisznia Mała |
3-4 |
Orkan Ligota Piękna |
|
Błyskawica Szewce |
0-3 |
Odra Uraz |
(wo) na boisku 2-2 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
0-2 |
Malinka Malin |
|
Kolejka 7 – 4-5 października
|
Malinka Malin |
1-1 |
Kometa Kryniczno |
|
Odra Uraz |
1-2 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Orkan Ligota Piękna |
2-3 |
Błyskawica Szewce |
|
Orzeł Prusice |
6-3 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Sokół II Wielka Lipa |
0-4 |
Rosa Rościsławice |
|
Sparta Będkowo |
0-2 |
Widawa Wrocław |
|
Zorza Pęgów |
4-2 |
LZS Strupina |
|
Kolejka 8 – 11-12 października
|
Kometa Kryniczno |
4-0 |
LZS Strupina |
|
Widawa Wrocław |
4-0 |
Zorza Pęgów |
|
Rosa Rościsławice |
1-0 |
Sparta Będkowo |
|
Płomień Wisznia Mała |
4-1 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Błyskawica Szewce |
1-2 |
Orzeł Prusice |
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
4-1 |
Orkan Ligota Piękna |
|
Malinka Malin |
3-0 |
Odra Uraz |
|
Kolejka 9 – 18-19 października
|
Odra Uraz |
1-1 |
Kometa Kryniczno |
|
Orkan Ligota Piękna |
4-4 |
Malinka Malin |
|
Orzeł Prusice |
4-3 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Sokół II Wielka Lipa |
3-3 |
Błyskawica Szewce |
|
Sparta Będkowo |
1-5 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Zorza Pęgów |
3-0 |
Rosa Rościsławice |
|
LZS Strupina |
1-11 |
Widawa Wrocław |
|
Kolejka 10 – 25-26 października
|
Kometa Kryniczno |
0-2 |
Widawa Wrocław |
|
Rosa Rościsławice |
7-0 |
LZS Strupina |
|
Płomień Wisznia Mała |
3-4 |
Zorza Pęgów |
|
Błyskawica Szewce |
1-4 |
Sparta Będkowo |
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
1-2 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Malinka Malin |
2-5 |
Orzeł Prusice |
|
Odra Uraz |
3-0 |
Orkan Ligota Piękna |
(wo) na boisku 1-2 |
Kolejka 11 – 8-9 listopada
|
Orkan Ligota Piękna |
3-4 |
Kometa Kryniczno |
|
Orzeł Prusice |
5-2 |
Odra Uraz |
|
Sokół II Wielka Lipa |
3-2 |
Malinka Malin |
|
Sparta Będkowo |
4-0 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Zorza Pęgów |
2-0 |
Błyskawica Szewce |
|
LZS Strupina |
5-3 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Widawa Wrocław |
3-0 |
Rosa Rościsławice |
(wo) |
Kolejka 12 – 11 listopada
|
Kometa Kryniczno |
1-2 |
Rosa Rościsławice |
|
Płomień Wisznia Mała |
0-1 |
Widawa Wrocław |
|
Błyskawica Szewce |
0-3 |
LZS Strupina |
(wo) na boisku 1-0 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
0-0 |
Zorza Pęgów |
|
Malinka Malin |
2-2 |
Sparta Będkowo |
|
Odra Uraz |
1-3 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Orkan Ligota Piękna |
2-8 |
Orzeł Prusice |
|
Kolejka 13 – 15-16 listopada
|
Orzeł Prusice |
3-2 |
Kometa Kryniczno |
|
Sokół II Wielka Lipa |
3-0 |
Orkan Ligota Piękna |
(wo) na boisku 3-4 |
Sparta Będkowo |
4-3 |
Odra Uraz |
|
Zorza Pęgów |
2-3 |
Malinka Malin |
|
LZS Strupina |
2-3 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Widawa Wrocław |
2-1 |
Błyskawica Szewce |
|
Rosa Rościsławice |
4-0 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Kometa Kryniczno |
0-1 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Rosa Rościsławice |
2-2 |
Błyskawica Szewce |
|
Widawa Wrocław |
5-1 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
LZS Strupina |
3-3 |
Malinka Malin |
|
Zorza Pęgów |
1-1 |
Odra Uraz |
|
Sparta Będkowo |
3-2 |
Orkan Ligota Piękna |
|
Sokół II Wielka Lipa |
1-4 |
Orzeł Prusice |
|
Sokół II Wielka Lipa |
2-2 |
Kometa Kryniczno |
|
Orzeł Prusice |
5-0 |
Sparta Będkowo |
|
Orkan Ligota Piękna |
6-1 |
Zorza Pęgów |
|
Odra Uraz |
4-1 |
LZS Strupina |
|
Malinka Malin |
1-3 |
Widawa Wrocław |
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
1-0 |
Rosa Rościsławice |
|
Błyskawica Szewce |
0-2 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Kometa Kryniczno |
0-2 |
Błyskawica Szewce |
|
Płomień Wisznia Mała |
3-4 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Rosa Rościsławice |
3-2 |
Malinka Malin |
|
Widawa Wrocław |
4-1 |
Odra Uraz |
|
LZS Strupina |
0-3 |
Orkan Ligota Piękna |
|
Zorza Pęgów |
0-2 |
Orzeł Prusice |
|
Sparta Będkowo |
1-3 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Kolejka 17 – 4-5 kwietnia
|
Sparta Będkowo |
2-6 |
Kometa Kryniczno |
|
Sokół II Wielka Lipa |
3-2 |
Zorza Pęgów |
|
Orzeł Prusice |
10-1 |
LZS Strupina |
|
Orkan Ligota Piękna |
0-2 |
Widawa Wrocław |
|
Odra Uraz |
2-0 |
Rosa Rościsławice |
|
Malinka Malin |
2-1 |
Płomień Wisznia Mała |
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
0-1 |
Błyskawica Szewce |
|
Kolejka 18 – 18-19 kwietnia
|
Kometa Kryniczno |
7-3 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Błyskawica Szewce |
0-1 |
Malinka Malin |
|
Płomień Wisznia Mała |
0-0 |
Odra Uraz |
|
Rosa Rościsławice |
2-2 |
Orkan Ligota Piękna |
|
Widawa Wrocław |
1-1 |
Orzeł Prusice |
|
LZS Strupina |
2-3 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Zorza Pęgów |
1-2 |
Sparta Będkowo |
|
Kolejka 19 – 25-26 kwietnia
|
Zorza Pęgów |
0-5 |
Kometa Kryniczno |
|
Sparta Będkowo |
6-3 |
LZS Strupina |
|
Sokół II Wielka Lipa |
1-2 |
Widawa Wrocław |
|
Orzeł Prusice |
3-1 |
Rosa Rościsławice |
|
Orkan Ligota Piękna |
1-1 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Odra Uraz |
1-0 |
Błyskawica Szewce |
|
Malinka Malin |
0-1 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Kometa Kryniczno |
1-2 |
Malinka Malin |
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
0-3 |
Odra Uraz |
|
Błyskawica Szewce |
3-3 |
Orkan Ligota Piękna |
|
Płomień Wisznia Mała |
2-5 |
Orzeł Prusice |
|
Rosa Rościsławice |
2-2 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Widawa Wrocław |
4-1 |
Sparta Będkowo |
|
LZS Strupina |
4-2 |
Zorza Pęgów |
|
LZS Strupina |
4-4 |
Kometa Kryniczno |
|
Zorza Pęgów |
0-3 |
Widawa Wrocław |
|
Sparta Będkowo |
4-1 |
Rosa Rościsławice |
|
Sokół II Wielka Lipa |
6-1 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Orzeł Prusice |
3-0 |
Błyskawica Szewce |
|
Orkan Ligota Piękna |
1-0 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Odra Uraz |
2-0 |
Malinka Malin |
|
Kometa Kryniczno |
2-1 |
Odra Uraz |
|
Malinka Malin |
1-2 |
Orkan Ligota Piękna |
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
0-4 |
Orzeł Prusice |
|
Błyskawica Szewce |
3-2 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Płomień Wisznia Mała |
3-2 |
Sparta Będkowo |
|
Rosa Rościsławice |
4-2 |
Zorza Pęgów |
|
Widawa Wrocław |
5-0 |
LZS Strupina |
|
Widawa Wrocław |
4-2 |
Kometa Kryniczno |
|
LZS Strupina |
1-3 |
Rosa Rościsławice |
|
Zorza Pęgów |
2-4 |
Płomień Wisznia Mała |
|
Sparta Będkowo |
8-2 |
Błyskawica Szewce |
|
Sokół II Wielka Lipa |
3-4 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Orzeł Prusice |
8-2 |
Malinka Malin |
|
Orkan Ligota Piękna |
7-2 |
Odra Uraz |
|
Kometa Kryniczno |
2-5 |
Orkan Ligota Piękna |
|
Odra Uraz |
1-3 |
Orzeł Prusice |
|
Malinka Malin |
2-1 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
2-2 |
Sparta Będkowo |
|
Błyskawica Szewce |
8-0 |
Zorza Pęgów |
|
Płomień Wisznia Mała |
5-2 |
LZS Strupina |
|
Rosa Rościsławice |
3-3 |
Widawa Wrocław |
|
Rosa Rościsławice |
4-0 |
Kometa Kryniczno |
|
Widawa Wrocław |
3-2 |
Płomień Wisznia Mała |
|
LZS Strupina |
3-2 |
Błyskawica Szewce |
|
Zorza Pęgów |
0-2 |
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
|
Sparta Będkowo |
2-5 |
Malinka Malin |
|
Sokół II Wielka Lipa |
1-0 |
Odra Uraz |
|
Orzeł Prusice |
2-2 |
Orkan Ligota Piękna |
|
Kometa Kryniczno |
1-2 |
Orzeł Prusice |
|
Orkan Ligota Piękna |
6-2 |
Sokół II Wielka Lipa |
|
Odra Uraz |
5-3 |
Sparta Będkowo |
|
Malinka Malin |
– |
Zorza Pęgów |
|
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) |
2-0 |
LZS Strupina |
|
Błyskawica Szewce |
1-2 |
Widawa Wrocław |
|
Płomień Wisznia Mała |
4-3 |
Rosa Rościsławice |