13 kolejka
lis 20, 202214:00
DĄB Kuraszków
ORZEŁ Biedaszków Wielki
5
1
lis 20, 202214:00
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
BŁYSKAWICA Szewce
0
3
lis 20, 202211:00
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
SPARTA Będkowo
4
0
lis 20, 202211:00
SOKÓŁ Ujeździec Mały
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
3
1
lis 20, 202211:00
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
BÓR Oborniki Śląskie
1
1
lis 20, 202211:00
MALINKA Malin
KS Postolin
0
1
lis 20, 202211:00
ODRA Uraz
MASŁOWIA Masłów
1
6
12 kolejka
lis 13, 202213:00
BÓR Oborniki Śląskie
MALINKA Malin
7
0
lis 13, 202213:00
ORZEŁ Biedaszków Wielki
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
1
7
lis 13, 202213:00
SPARTA Będkowo
DĄB Kuraszków
1
0
lis 13, 202213:00
MASŁOWIA Masłów
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
1
2
lis 13, 202211:00
KS Postolin
ODRA Uraz
2
3
lis 13, 202210:00
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
2
3
lis 13, 202210:00
BŁYSKAWICA Szewce
SOKÓŁ Ujeździec Mały
1
1
11 kolejka
lis 06, 202213:00
DĄB Kuraszków
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
3
2
lis 06, 202213:00
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
SPARTA Będkowo
2
1
lis 06, 202213:00
ODRA Uraz
BÓR Oborniki Śląskie
0
10
lis 06, 202213:00
KS Postolin
MASŁOWIA Masłów
1
5
lis 06, 202210:00
SOKÓŁ Ujeździec Mały
ORZEŁ Biedaszków Wielki
9
3
lis 06, 202210:00
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
BŁYSKAWICA Szewce
4
2
lis 06, 202210:00
MALINKA Malin
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
2
3
10 kolejka
paź 30, 202215:00
BÓR Oborniki Śląskie
KS Postolin
6
0
paź 30, 202215:00
SPARTA Będkowo
SOKÓŁ Ujeździec Mały
4
0
paź 30, 202214:00
ORZEŁ Biedaszków Wielki
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
0
7
paź 30, 202214:00
MASŁOWIA Masłów
DĄB Kuraszków
4
1
paź 30, 202211:00
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
ODRA Uraz
2
2
paź 30, 202211:00
BŁYSKAWICA Szewce
MALINKA Malin
4
2
paź 30, 202211:00
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
1
2
8 kolejka
paź 16, 202215:00
ORZEŁ Biedaszków Wielki
ODRA Uraz
8
5
paź 16, 202215:00
DĄB Kuraszków
SOKÓŁ Ujeździec Mały
2
2
paź 16, 202215:00
MASŁOWIA Masłów
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
4
3
paź 16, 202211:00
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
BÓR Oborniki Śląskie
1
6
paź 16, 202211:00
BŁYSKAWICA Szewce
KS Postolin
1
1
paź 16, 202211:00
SPARTA Będkowo
MALINKA Malin
7
0
paź 16, 202211:00
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
1
3
7 kolejka
paź 09, 202216:30
BÓR Oborniki Śląskie
BŁYSKAWICA Szewce
1
1
paź 09, 202214:00
KS Postolin
ORZEŁ Biedaszków Wielki
3
2
paź 09, 202211:00
SOKÓŁ Ujeździec Mały
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
3
2
paź 09, 202211:00
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
DĄB Kuraszków
3
2
paź 09, 202211:00
MALINKA Malin
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
2
4
paź 09, 202211:00
ODRA Uraz
SPARTA Będkowo
1
6
paź 09, 202211:00
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
MASŁOWIA Masłów
2
1
6 kolejka
paź 02, 202216:00
ORZEŁ Biedaszków Wielki
BÓR Oborniki Śląskie
1
7
paź 02, 202216:00
DĄB Kuraszków
MALINKA Malin
8
2
paź 02, 202216:00
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
1
5
paź 02, 202211:00
BŁYSKAWICA Szewce
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
4
1
paź 02, 202211:00
SPARTA Będkowo
KS Postolin
3
1
paź 02, 202211:00
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
ODRA Uraz
5
1
paź 02, 202211:00
MASŁOWIA Masłów
SOKÓŁ Ujeździec Mały
1
0
5 kolejka
wrz 25, 202216:00
ODRA Uraz
DĄB Kuraszków
1
5
wrz 25, 202216:00
BÓR Oborniki Śląskie
SPARTA Będkowo
11
0
wrz 25, 202214:00
KS Postolin
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
1
6
wrz 25, 202211:00
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
SOKÓŁ Ujeździec Mały
1
3
wrz 25, 202211:00
MALINKA Malin
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
0
0
wrz 25, 202211:00
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
ORZEŁ Biedaszków Wielki
5
1
wrz 25, 202211:00
BŁYSKAWICA Szewce
MASŁOWIA Masłów
0
0
4 kolejka
wrz 18, 202216:00
ORZEŁ Biedaszków Wielki
BŁYSKAWICA Szewce
3
2
wrz 18, 202216:00
DĄB Kuraszków
KS Postolin
4
1
wrz 18, 202216:00
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
ODRA Uraz
5
1
wrz 18, 202214:00
MASŁOWIA Masłów
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
5
6
wrz 18, 202211:00
SPARTA Będkowo
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
3
3
wrz 18, 202211:00
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
BÓR Oborniki Śląskie
2
2
wrz 18, 202211:00
SOKÓŁ Ujeździec Mały
MALINKA Malin
9
0
3 kolejka
wrz 11, 202216:00
KS Postolin
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
0
6
wrz 11, 202216:00
ODRA Uraz
SOKÓŁ Ujeździec Mały
0
5
wrz 11, 202216:00
DĄB Kuraszków
BÓR Oborniki Śląskie
2
2
wrz 11, 202216:00
ORZEŁ Biedaszków Wielki
MASŁOWIA Masłów
1
3
wrz 11, 202211:00
MALINKA Malin
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
1
2
wrz 11, 202211:00
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
0
3
wrz 11, 202211:00
BŁYSKAWICA Szewce
SPARTA Będkowo
1
3
2 kolejka
wrz 04, 202217:00
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
BŁYSKAWICA Szewce
0
2
wrz 04, 202217:00
DĄB Kuraszków
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
3
2
wrz 04, 202217:00
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
BÓR Oborniki Śląskie
0
2
wrz 04, 202217:00
SOKÓŁ Ujeździec Mały
KS Postolin
6
0
wrz 04, 202217:00
MASŁOWIA Masłów
MALINKA Malin
5
0
wrz 04, 202211:00
SPARTA Będkowo
ORZEŁ Biedaszków Wielki
3
1
wrz 04, 202210:00
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
ODRA Uraz
4
2
1 kolejka
sie 28, 202218:00
BÓR Oborniki Śląskie
SOKÓŁ Ujeździec Mały
6
0
sie 28, 202217:00
ODRA Uraz
MALINKA Malin
3
0
sie 28, 202217:00
KS Postolin
PŁOMIEŃ Wisznia Mała
1
5
sie 28, 202217:00
ORZEŁ Biedaszków Wielki
SOKÓŁ Ujeździec Wielki
1
2
sie 28, 202211:00
BŁĘKITNI Pawłów Trzebnicki
GROM Kryniczno-Ligota Piekna
4
7
sie 28, 202211:00
BŁYSKAWICA Szewce
DĄB Kuraszków
1
1
sie 28, 202211:00
SPARTA Będkowo
MASŁOWIA Masłów
5
3